Rezultatai

LIETUVOS MOTERŲ RANKINIO LYGA
2019-05-22
ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas –  „CASCADA HC Garliava SM“
18:30   LSMU salė

Partneriai

CBET

FEN

321

Travel

321

Tvarkaraštis

Nr. Data Laikas Salė Komandos Rezultatas
I etapas (reguliarus sezonas)
I ratas
1 2018.10.06 14:00 Tauras EASTCON-ALANDEKO-VICHY – ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas  19:32
2 2018.10.07 13:00 Tauras EGLĖ-SM Tauras – „CASCADA-HC Garliava SM“  35:31
3 2018.10.14 13:00 Tauras EGLĖ-SM Tauras – EASTCON-ALANDEKO-VICHY  25:21
4 2018.10.13 13:00 GKSC „CASCADA-HC Garliava SM“ – ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas  24:26
5 2018.11.07 18:30 Tauras  EASTCON-ALANDEKO-VICHY – „CASCADA-HC Garliava SM“  25:36
6 2018.11.03 13:00 LSMU ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas – EGLĖ-SM Tauras  42:31
II ratas
7  2018.11.21 17:30 Halė  ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas – EASTCON-ALANDEKO-VICHY 37:19 
8 2018.11.10 13:00 GKSC „CASCADA-HC Garliava SM“ – EGLĖ-SM Tauras 35:28 
9 2018.12.08  14:00 Tauras   EASTCON-ALANDECO-VICHY – EGLĖ-SM Tauras  21:32
10 2018.12.08 13:00 LSMU ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas– „CASCADA-HC Garliava SM“  33:22
11 2018.12.12 18:30 GKSC „CASCADA-HC Garliava SM“ – EASTCON-ALANDEKO-VICHY  40:20
12 2018.12.18 19:00 Tauras EGLĖ-SM Tauras – ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas  30:29
III ratas
13 2019.01.19  14:00  Tauras EASTCON-ALANDEKO-VICHY – ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas  22:36
14 2019.01.24 19:00 Tauras EGLĖ-SM Tauras – „CASCADA-HC Garliava SM“  35:30
15 2019.02.03 15:30 Tauras EGLĖ-SM Tauras – EASTCON-ALANDEKO-VICHY 34:27 
16 2019.02.02 13:00 GKSC „CASCADA-HC Garliava SM“ – ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas  26:26
17 2019.02.16  14:00 Tauras  EASTCON-ALANDEKO-VICHY – „CASCADA-HC Garliava SM“  30:46
18 2019.02.16 11:30 Kauno sporto halė ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas – EGLĖ-SM Tauras  37:35
IV ratas
19 2019.02.23 11:00 LSMU ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas – EASTCON-ALANDEKO-VICHY 45:28 
20 2019.02.21 19:00 GKSC „CASCADA-HC Garliava SM“ – EGLĖ-SM Tauras  26:34
21 2019.03.09 15:00  Tauras  EASTCON-ALANDEKO-VICHY – EGLĖ-SM Tauras 22:39 
22 2019.03.09 13:00 LSMU ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas– „CASCADA-HC Garliava SM“ 36:26 
23 2019.03.22 19:00 GKSC „CASCADA-HC Garliava SM“ – EASTCON-ALANDEKO-VICHY 32:30
24 2019.03.21 19:00 Tauras EGLĖ-SM Tauras – ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas 25:33 
II etapas (pusfinalio varžybos)
25 2019.04.13  13:00  LSMU ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas – EASTCON-ALANDEKO-VICHY 39:24
26 2019.04.13  14:00  Tauras „EGLĖ-SM TAURAS“ –  „CASCADA HC Garliava SM“
34:38
27 2019.04.19 19:00   Tauras EASTCON-ALANDEKO-VICHY – ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas 28:39
28 2019.04.19  19:00  GKSC  „CASCADA-HC Garliava SM“ – EGLĖ-SM Tauras 35:34
III etapas (finalinės varžybos)
31 2019.05.04 13:00 Tauras „EGLĖ-SM TAURAS“ - EASTCON-ALANDEKO-VICHY  36:29
32 2019.05.04 13:00 Kauno sporto halė  ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas –  „CASCADA HC Garliava SM“  19:22
33 2019.05.08 19:00  Tauras EASTCON-ALANDEKO-VICHY - „EGLĖ-SM TAURAS“ 22:31 
34 2019.05.08 18:30  GKSC „CASCADA HC Garliava SM“ - ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas 36:39
36 2019.05.11 13:00 LSMU  ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas –  „CASCADA HC Garliava SM“ 32:29
37 2019.05.18  14:00  GKSC „CASCADA HC Garliava SM“ - ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas 34:30
38 2019.05.22  18:30  LSMU ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas –  „CASCADA HC Garliava SM“ 

 

© 2018 LRF. All Rights Reserved.