Rezultatai

LIETUVOS MOTERŲ RANKINIO LYGA
2019-05-22
ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas –  „CASCADA HC Garliava SM“
18:30   LSMU salė

Partneriai

CBET

FEN

321

Travel

321

RK turn 19 small 

LRF MOTERŲ I LYGOS STATISTIKA

Nr. Vardas/Pavardė Klubas Įvarčiai Rungtynės
1 Ramunė Poškutė Šiaulių "SC Dubysa" 175 16
2 Austėja Narauskaitė Kauno "Acme - Žalgiris" 168 12
3 Eimantė Zenkovaitė Utenos DSC 155 16
4 Mantė Voskresenskaja Kauno R. "SM - Garliava" 139 15
5 Karolina Čekuolytė Utenos DSC 136 16
6 Gabrielė Vaičiūtė Kauno "Acme - Žalgiris" 128 12
7 Lina Umbrasaitė SC/SK Molėtai 106 13
8 Ūla Šyvytė Utenos DSC 97 16
9 Austėja Rimkutė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 95 14
10 Ugnė Kavalenkaitė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 94 15
11 Martyna Ustilaitė Kauno R. "SM - Garliava" 82 5
12 Vanesa Grišmanauskaitė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 82 16
13 Justina Zenkovaitė Utenos DSC 73 14
14 Deimantė Burbaitė Alytaus "SRC - Margiris" 67 10
15 Kamilė Valentonytė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 65 13
16 Rugilė Bendikaitė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 63 14
17 Simona Laucevičienė SC/SK Molėtai 59 13
18 Džoana Šiaučiūnaitė Kauno R. "SM - Garliava" 57 15
19 Roberta Pietkutė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 56 14
20 Vaida Repečkienė Šiaulių "SC Dubysa" 55 16
21 Laura Tumaitė Šiaulių "SC Dubysa" 53 16
22 Gabrielė Paukštytė Alytaus "SRC - Margiris" 53 9
23 Ignė Urnikytė Kauno R. "SM - Garliava" 52 14
24 Evelina Damanskytė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 49 14
25 Kornelija Stankūnaitė Šiaulių "SC Dubysa" 48 16
26 Aušra Stroputė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 47 13
27 Mingailė Malciūtė Alytaus "SRC - Margiris" 44 10
28 Ugnė Jaškauskaitė Kauno R. "SM - Garliava" 44 15
29 Skirmantė Pociūtė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 42 16
30 Akvilė Tolvaišaitė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 41 12
31 Gabrielė Podrigalaitė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 40 14
32 Deimantė Laurinavičiūtė Šiaulių "SC Dubysa" 38 13
33 Ernesta Samarskytė Utenos DSC 38 16
34 Meda Budrytė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 36 16
35 Vakarė Damulevičiūtė Alytaus "SRC - Margiris" 35 8
36 Augustė Vilimaitė Šiaulių "SC Dubysa" 33 16
37 Judita Jakavičiūtė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 32 14
38 Viktorija Jančionytė SC/SK Molėtai 32 13
39 Raminta Neveckaitė Alytaus "SRC - Margiris" 32 6
40 Beatričė Ruseckaitė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 32 15
41 Gintarė Varnaitė Utenos DSC 31 15
42 Rūta Abramauskaitė Šiaulių "SC Dubysa" 29 9
43 Kamilė Alimaitė SC/SK Molėtai 28 12
44 Luka Jonaitytė Šiaulių "SC Dubysa" 27 10
45 Paulina Božokaitė Kauno "Acme - Žalgiris" 26 12
46 Donata Paulina Moorhaj Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 26 14
47 Rita Paukštė Šiaulių "SC Dubysa" 21 13
48 Goda Bernackaitė Kauno R. "SM - Garliava" 21 15
49 Kamilė Ustilaitė Kauno R. "SM - Garliava" 20 14
50 Inesa Grišmanauskaitė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 20 15
51 Fausta Abrutytė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 20 11
52 Augustė Bureikaitė Utenos DSC 19 16
53 Monika Didžiūnaitytė Alytaus "SRC - Margiris" 19 11
54 Rugilė Pūtytė Alytaus "SRC - Margiris" 18 11
55 Neringa Babelytė SC/SK Molėtai 17 12
56 Rusnė Markinaitė Kauno R. "SM - Garliava" 17 4
57 Karolina Aglinskaitė Kauno "Acme - Žalgiris" 16 10
58 Vilgita Idzelytė Kauno R. "SM - Garliava" 14 15
59 Gabrielė Skilandytė Kauno R. "SM - Garliava" 13 4
60 Toma Liegutė Alytaus "SRC - Margiris" 12 11
61 Rūta Švanytė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 12 16
62 Aistė Dražbaitė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 12 14
63 Vilija Lapinskaitė Kauno "Acme - Žalgiris" 11 10
64 Roberta Dikšaitė Šiaulių "SC Dubysa" 10 15
65 Arūnė Jocytė SC/SK Molėtai 10 13
66 Morta Božokaitė Kauno "Acme - Žalgiris" 10 12
67 Sandra Avižinytė Šiaulių "SC Dubysa" 9 11
68 Sirgida Čekuolienė Utenos DSC 9 13
69 Karolina Siknevičiūtė Alytaus "SRC - Margiris" 9 11
70 Judita Rameikaitė SC/SK Molėtai 8 13
71 Austėja Arbačiauskaitė Alytaus "SRC - Margiris" 8 7
72 Agnė Jašinskaitė Kauno "Acme - Žalgiris" 8 10
73 Everesta Ringelevičiūtė Utenos DSC 7 15
74 Lijana Vichrovaitė Alytaus "SRC - Margiris" 7 7
75 Audinga Balionytė Kauno "Acme - Žalgiris" 7 4
76 Kamilė Jaraslovaitė Šiaulių "SC Dubysa" 6 12
77 Airinga Ramoškytė Utenos DSC 6 15
78 Miglė Sabaitytė Alytaus "SRC - Margiris" 6 11
79 Daiva Paliunytė SC/SK Molėtai 5 11
80 Barbora Plaščinskaitė Utenos DSC 5 16
81 Agnė Gerulaitytė Kauno "Acme - Žalgiris" 5 5
82 Ugnė Mikutaitytė Kauno R. "SM - Garliava" 5 13
83 Gabrielė Kaukštaitė SC/SK Molėtai 4 8
84 Simona Pačkauskaitė Alytaus "SRC - Margiris" 4 4
85 Viktorija Kašetaitė Alytaus "SRC - Margiris" 4 6
86 Eglė Gruzdaitė Kauno "Acme - Žalgiris" 4 4
87 Akvilė Paliušytė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 3 14
88 Evelina Meidutė SC/SK Molėtai 3 11
89 Paula Meškėnaitė SC/SK Molėtai 3 7
90 Gabriela Andrijauskaitė Kauno "Acme - Žalgiris" 3 10
91 Ingrida Šilkaitytė Kauno "Acme - Žalgiris" 3 10
92 Miglė Jačaitytė Kauno "Acme - Žalgiris" 3 12
93 Kamilė Golubeva Kauno "Acme - Žalgiris" 3 7
94 Saulė Balkutė Kauno R. "SM - Garliava" 3 5
95 Kamilė Karengaitė Kauno R. "SM - Garliava" 3 13
96 Nida Jakubauskaitė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 2 9
97 Luka Matusevičiūtė Alytaus "SRC - Margiris" 2 4
98 Miglė Skerniškytė Alytaus "SRC - Margiris" 2 2
99 Justė Januševičiūtė Kauno R. "SM - Garliava" 2 1
100 Emilija Pryšmantaitė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 1 3
101 Diana Steimantaitė Šiaulių "SC Dubysa" 1 14
102 Nerilė Stankutė Kauno R. "SM - Garliava" 1 8
103 Raminta Ramanauskaitė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 1 15
104 Viltė Šimanskytė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 1 10
105 Paulina Snicerytė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 0 11
106 Emilija Pryšmantaitė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 0 13
107 Džiugilė Tamašauskaitė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 0 14
108 Augustė Urbonaitė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 0 14
109 Rugilė Kazbarytė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 0 14
110 Emilija Rusakevičiūtė Šiaulių SG - SC "Dubysa" 0 12
111 Airina Stakaitytė Šiaulių "SC Dubysa" 0 12
112 Monika Normantaitė Šiaulių "SC Dubysa" 0 13
113 Karolina Putnaitė SC/SK Molėtai 0 10
114 Aelita Šikšienė SC/SK Molėtai 0 4
115 Roberta Tamaševskytė SC/SK Molėtai 0 12
116 Karolina Gribėnaitė SC/SK Molėtai 0 1
117 Evelina Rameikaitė SC/SK Molėtai 0 11
118 Laura Slavinskaitė Utenos DSC 0 16
119 Grėtė Tarvydaitė Utenos DSC 0 7
120 Paulina Aršvilaitė Utenos DSC 0 15
121 Evelina Stukaitė Utenos DSC 0 12
122 Ineta Dzedzevičiūtė Alytaus "SRC - Margiris" 0 8
123 Gabija Armanavičiūtė Alytaus "SRC - Margiris" 0 9
124 Iveta Filipauskaitė Alytaus "SRC - Margiris" 0 2
125 Greta Mockevičiūtė Alytaus "SRC - Margiris" 0 5
126 Enrika Jauneikaitė Alytaus "SRC - Margiris" 0 3
127 Kamilė Vyturytė Alytaus "SRC - Margiris" 0 7
128 Agnietė Žiūkaitė Kauno "Acme - Žalgiris" 0 1
129 Ugnė Rukšnaitytė Kauno "Acme - Žalgiris" 0 6
130 Laura Garbaravičiūtė Kauno "Acme - Žalgiris" 0 8
131 Kotryna Ugnė Genevičiūtė Kauno "Acme - Žalgiris" 0 12
132 Viktorija Beknerytė Kauno "Acme - Žalgiris" 0 1
133 Ugnė Bieliauskaitė Kauno R. "SM - Garliava" 0 15
134 Skirmantė Gečaitė Kauno R. "SM - Garliava" 0 12
135 Meda Osipovaitė Kauno R. "SM - Garliava" 0 7
136 Jovita Mikalauskienė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 0 16
137 Deimantė Briedytė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 0 7
138 Kotryna Vasiliauskaitė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 0 15
139 Paulina Griučkaitytė Klaipėdos "Dragūnas - Viesulas" 0 1
© 2018 LRF. All Rights Reserved.