Rezultatai

LIETUVOS MOTERŲ RANKINIO LYGA
2019-05-22
ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas –  „CASCADA HC Garliava SM“
18:30   LSMU salė

Partneriai

CBET

FEN

321

Travel

321

Tvarkaraštis

Nr. Data Laikas Salė Komandos Rezultatai
I etapas (reguliarus sezonas)
I ratas
1 2018.10.14 14:00 SG Šiaulių SG-SM “Dubysa“ – Šiaulių „SM Dubysa“ 14:31
2 2018.10.14 12:00 Arena SC/SK Molėtai – Utenos DSC 24:40 
3 2018.10.14 13:00 Stadiono Alytaus „SRC Margiris“ – ACME-ŽALGIRIS-Kaunas 40:30 
4 2018.10.14 12:00 GKSC Kauno raj. „SM-Garliava“ – Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ 25:26 
5 2018.10.21 13:00 GKSC Kauno raj. „SM-Garliava“ – Šiaulių SC-SM “Dubysa“ 38:17
6 2018.10.21 14:00 Dragūnas Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ – Alytaus „SRC Margiris“ 34:28
7 2018.11.11 12:00   LSMU ACME-ŽALGIRIS-Kaunas – SC/SK Molėtai  39:21
8 2018.10.21 13:00 DSC Utenos DSC – Šiaulių „SC Dubysa“ 32:26
9 2018.11.04 14:00 SG Šiaulių SG-SM “Dubysa“ – Utenos DSC 21:35 
10 2018.11.04 12:00 KA „Saulė“  Šiaulių „SM Dubysa“ – ACME-ŽALGIRIS-Kaunas  32:26
11  2018.12.02 12:00  Arena SC/SK Molėtai – Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ 23:37 
12 2018.11.08 17:00 ASRC Alytaus „SRC Margiris“ – Kauno raj. „SM-Garliava“  28:37
13 2018.11.18 15:00 Sp.rūmai Alytaus „SRC Margiris“ – Šiaulių SG-SM “Dubysa“ 32:20
14 2018.11.16 18:30 GKSC Kauno raj. „SM-Garliava“ – SC/SK Molėtai 35:21 
15 2018.11.18 14:00 Dragūnas Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ – Šiaulių „SM Dubysa“ 38:25 
16 2018.12.02  13:00 LSMU  ACME-ŽALGIRIS-Kaunas – Utenos DSC 42:46 
17 2018.11.25 14:00 SG Šiaulių SG-SM “Dubysa“ – ACME-ŽALGIRIS-Kaunas 26:37 
18 2018.11.25 14:00 DSC Utenos DSC – Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ 30:32
19 2018.11.25  12:00  Saulė Šiaulių „SM Dubysa“ – Kauno raj. „SM-Garliava“ 21:25 
20 2018.11.21 18:00 Arena SC/SK Molėtai – Alytaus „SRC Margiris“ 21:35 
21 2018.12.09 12:00 Arena SC/SK Molėtai – Šiaulių SG-SM “Dubysa“ 27:22 
22 2018.12.09 11:30 Stadiono Alytaus „SRC Margiris“ – Šiaulių „SM Dubysa“ 24:37 
23 2018.12.06 18:30 GKSC Kauno raj. „SM-Garliava“ – Utenos DSC 24:24 
24 2018.12.09 14:00 Dragūnas Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ – ACME-ŽALGIRIS-Kaunas 39:27 
25 2018.12.16 14:00 SG Šiaulių SG-SM “Dubysa“ – Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ 23:49
26 2018.12.16 13:00 LSMU Kauno raj. „SM-Garliava“ - ACME-ŽALGIRIS-Kaunas  40:26
27 2018.12.16 13:00 DSC Utenos DSC – Alytaus „SRC Margiris“ 38:20
28 2018.12.16 16:00  Saulė  Šiaulių „SM Dubysa“ – SC/SK Molėtai 41:22 
II ratas
29 2019.01.12  12:00  Saulė Šiaulių „SM Dubysa“ – Šiaulių SG-SM “Dubysa“ 42:25
30 2019.01.12 15:30 DSC Utenos DSC – SC/SK Molėtai 40:18 
31 2019.01.12 13:00 LSMU ACME-ŽALGIRIS-Kaunas – Alytaus „SRC Margiris“ 35:36
32 2019.01.10 17:30  Dragūnas  Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ – Kauno raj. „SM-Garliava“  33:23
33 2019.01.20 14:00 SG Šiaulių SG-SM “Dubysa“ – Kauno raj. „SM-Garliava“ 22:37
34 2019.01.20 13:00 Stadiono Alytaus „SRC Margiris“ – Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ 25:43 
35 2019.01.20 12:00 Arena SC/SK Molėtai – ACME-ŽALGIRIS-Kaunas 26:28 
36 2019.01.20 12:00 Saulė Šiaulių „SM Dubysa“ – Utenos DSC 27:33 
37 2019.02.03 13:00 DSC Utenos DSC – Šiaulių SG-SM “Dubysa“ 43:17 
38 2019.02.03 13:00 LSMU ACME-ŽALGIRIS-Kaunas – Šiaulių „SM Dubysa“ 23:39 
39 2019.02.02 16:00 Dragūnas  Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ – SC/SK Molėtai  37:21
40 2019.01.30 13:00 GKSC Kauno raj. „SM-Garliava“ – Alytaus „SRC Margiris“  46:34
41 2019.02.10 14:00 SG Šiaulių SG-SM “Dubysa“ – Alytaus „SRC Margiris“ 27:39
42 2019.02.10 12:00 Arena SC/SK Molėtai – Kauno raj. „SM-Garliava“ 21:39
43 2019.02.10 13:00  Saulė  Šiaulių „SM Dubysa“ – Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ 31:37
44 2019.02.10 13:00 DSC Utenos DSC – ACME-ŽALGIRIS-Kaunas 49:23
45 2019.02.17 13:00   LSMU ACME-ŽALGIRIS-Kaunas – Šiaulių SG-SM “Dubysa“ 39:25
46 2019.02.17  12:00  Saulė Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ – Utenos DSC 29:26
47 2019.02.17 13:00 GKSC Kauno raj. „SM-Garliava“ – Šiaulių „SM Dubysa“ 27:27
48 2019.03.01 13:00 Stadiono Alytaus „SRC Margiris“ – SC/SK Molėtai 40:33 
49 2019.02.24 14:00 SG Šiaulių SG-SM “Dubysa“ – SC/SK Molėtai 32:26 
50 2019.02.24 12:00  Saulė  Šiaulių „SM Dubysa“ – Alytaus „SRC Margiris“ 34:25 
51 2019.02.24 13:00 DSC Utenos DSC – Kauno raj. „SM-Garliava“ 31:30
52 2019.02.24 12:00 Halė ACME-ŽALGIRIS-Kaunas – Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ 20:33 
53 2019.03.06 17:00  Dragūnas Klaipėdos „DRAGŪNAS-VIESULAS“ – Šiaulių SG-SM “Dubysa“ 40:27
54 2019.03.08 17:00 GKSC Kauno raj. „SM-Garliava“ – ACME-ŽALGIRIS-Kaunas 10:0
55 2019.03.10 13:00 Stadiono Alytaus „SRC Margiris“ – Utenos DSC 33:46
56 2019.03.10 17:30 Arena SC/SK Molėtai – Šiaulių „SM Dubysa“ 13:45
II etapas (finalinis ketvertas)
57 2019.03.16 16:00   Saulė Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ – Šiaulių „SC Dubysa“ 36:24
58 2019.03.16 18:00   Saulė Utenos DSC – Kauno rajono „SM-Garliava“ 27:31
59 2019.03.17 14:00   Saulė

Dėl 3 vietos

Šiaulių „SC Dubysa“ – Utenos DSC

 25:36
60 2019.03.17  16:00 Saulė 

Dėl 1 vietos

Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ – Kauno rajono „SM-Garliava“

 30:23

 

© 2018 LRF. All Rights Reserved.