Rezultatai

Partneriai

FEN

321

Travel

321

Tvarkaraštis

Nr.

Data

Laikas

SALĖ

KOMANDOS

Rezultatas

I etapas (Reguliarus sezonas)

I ratas

1

2019.10.13

13:00

GKSC

Kauno raj. „SM-Garliava“ – SK Molėtai

         35:24

2

2019.10.13

14:00

ŠSG

Šiaulių sporto gimnazija – Utenos DSC

         25:41

3

2019.10.13

12:00

Stadiono

Alytaus „SRC-Margiris“ – Šiaulių SC „Dubysa“

         41:30

4

2019.10.20

12:00

KA Saulė

Šiaulių SC „Dubysa“ – Šiaulių sporto gimnazija

         41:24

5

2019.10.20

13:00

DSC

Utenos DSC – SK Molėtai

         29:20

6

2019.10.20

14:00

Dragūnas

Klaipėdos „Viesulo“ SC – Kauno raj. „SM-Garliava“

         30:25

7

2019.11.03

13:00

Dragūnas

Klaipėdos „Viesulo“ SC – Utenos DSC

         28:29

8

2019.11.03

12:00

Arena

SK Molėtai – Šiaulių SC „Dubysa“

         24:36

9

2019.11.03

14:00

ŠSG

Šiaulių sporto gimnazija – Alytaus „SRC-Margiris“

         32:39

10

2019.11.08

12:00

Arena

SK Molėtai – Alytaus „SRC-Margiris“

         21:33

11

2019.11.10

12:00

KA Saulė

Šiaulių SC „Dubysa“ – Klaipėdos „Viesulo“ SC

         37:37

12

2019.11.21

17:00

DSC

Utenos DSC – Kauno raj. „SM-Garliava“

         34:31

13

2019.11.17

12:00

KA Saulė

Šiaulių SC „Dubysa“ – Kauno raj. „SM-Garliava“

         37:27

14

2019.11.17

13:00

Dragūnas

Klaipėdos „Viesulo“ SC – Alytaus „SRC-Margiris“

         43:37

15

2019.11.17

12:00

Arena

SK Molėtai – Šiaulių sporto gimnazija

         27:22

16

2019.12.01

14:00

ŠSG

Šiaulių sporto gimnazija – Klaipėdos „Viesulo“ SC

         29:34

17

2019.11.27

14:00

Sp.rūmai

Alytaus „SRC-Margiris“ – Kauno raj. „SM-Garliava“

         32:38

18

2019.12.01

12:00

KA Saulė

Šiaulių SC „Dubysa“ – Utenos DSC

         31:34

19

2019.12.08

13:00

DSC

Utenos DSC – Alytaus „SRC-Margiris“

         44:35

20

2019.12.08

13:00

GKSC

Kauno raj. :SM-Garliava“ – Šiaulių sporto gimnazija

        36:25

21

2019.12.08

14:00

Dragūnas

Klaipėdos „Viesulo“ SC – SK Molėtai

         36:21

II ratas

22

2019.12.14

12:00

Arena

SK Molėtai – Kauno raj. „SM-Garliava“

         23:36

  

2019.12.15

13:00

DSC

Utenos DSC – Šiaulių sporto gimnazija

         53:23

24

2019.12.15

12:00

KA Saulė

Šiaulių SC „Dubysa“ – Alytaus „SRC-Margiris“

         48:36

25

2020.01.12

16:00

ŠSG

Šiaulių sporto gimnazija – Šiaulių SC „Dubysa“

         30:41

26

2020.01.12

12:00

Arena

SK Molėtai – Utenos DSC

         23:42

27

2020.01.12

13:00

GKSC

Kauno raj. ,,SM-Garliava“ – Klaipėdos „Viesulo“ SC

         28:38

28

2020.02.22

15:00

DSC

Utenos DSC – Klaipėdos „Viesulo“ SC

         27:30

29

2020.01.19

12:00

KA Saulė

Šiaulių SC „Dubysa“ – SK Molėtai

         49:28

30

2020.01.22

16:30

Sp. rūmai

Alytaus „SRC-Margiris“ – Šiaulių sporto gimnazija

         38:30

31

2020.02.02

13:00

Sp.rūmai

Alytaus „SRC-Margiris“ – SK Molėtai

         48:30

32

2020.02.02

14:00

Dragūnas

Klaipėdos „Viesulo“ SC – Šiaulių SC „Dubysa“

         36:22

33

2020.01.24

17:30

GKSC

Kauno raj. „SM-Garliava“ – Utenos DSC

         29:28

34

2020.02.09

13:00

GKSC

Kauno raj. „SM-Garliava“ – Šiaulių SC „Dubysa“

         26:21

35

2020.02.09

13:00

Stadiono

Alytaus „SRC-Margiris“ – Klaipėdos „Viesulo“ SC

         32:44

36

2020.02.09

14:00

ŠSG

Šiaulių sporto gimnazija – SK Molėtai

         33:32

37

2020.02.12

14:00

Dragūnas

Klaipėdos „Viesulo“ SC – Šiaulių sporto gimnazija

         34:19

38

2020.02.12

13:00

GKSC

Kauno raj. „SM-Garliava“ – Alytaus „SRC-Margiris“

         45:32

39

2020.02.16

13:00

DSC

Utenos DSC – Šiaulių SC „Dubysa“

         26:34

40

2020.02.23

15:00

Sp.rūmai

Alytaus „SRC-Margiris“ – Utenos DSC

        30:45

41

2020.02.18

17:00

ŠSG

Šiaulių sporto gimnazija – Kauno raj. :SM-Garliava“

        20:31

42

2020.02.23

12:00

Arena

SK Molėtai – Klaipėdos „Viesulo“ SC

        24:36

II etapas (Finalinis ketvertas)

43

2020.03.07

 12:00  KA Saulė

Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“ – Kauno raj. „SM-Garliava“

        33:28

44

2020.03.07

 14:00  KA Saulė

Utenos DSC – Šiaulių SC „Dubysa“-Porigida

        28:37

45

2020.03.08

 10:00  KA Saulė

Kauno raj. „SM-Garliava“ – Utenos DSC

        29:27

46

2020.03.08

 12:00  KA Saulė

Šiaulių SC „Dubysa“-Porigida – Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“

        29:33
© 2018 LRF. All Rights Reserved.