Rezultatai

Partneriai

FEN

321

Travel

321

Tvarkaraštis

 Nr. 

     Data     

  Laikas  

     Salė     

Komandos

     Rezultatas     

I etapas (Reguliarus sezonas)

I ratas

1

2019.10.25

19:00

Tauras

Lietuvos jaunių rinktinė – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“

34:29 (16:14)

2

2019.09.29

14:00

Didžioji

CDC Telecom Mėmelis – HC Molėtai

29:32 (15:13)

3

2019.09.29

16:00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SC“ – Varėnos „ŪLA“

22:29 (11:16)

4

2019.09.29

13:00

Arena

Pasvalio „Kurana-SM“ – Šalčininkų rajono „Sokol“

28:30 (13:15)

5

2019.09.29

13:00

GKSC

Kauno rajono SM-Garliava – Vilniaus HC Amber

25:30 (17:19)

6

2019.10.26

13:00

GKSC

Kauno rajono SM-Garliava – Lietuvos jaunių rinktinė

35:31 (17:17)

7

2019.10.06

17:00

Tauras

Vilniaus HC Amber – Pasvalio „Kurana-SM“

33:23 (13:12)

8

2019.10.06

14:00

A.R.SM

Šalčininkų rajono „Sokol“ – Tauragės „Šiltaura-SC“

29:24 (17:13)

9

2019.10.06

13:00

Ąžuolo

Varėnos „ŪLA“ – CSC Telecom Mėmelis

32:31 (13:17)

10

2019.10.06

14:00

Arena

HC Molėtai – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“

31:27 (14:15)

11

2019.10.27

15:00

Tauras

Lietuvos jaunių rinktinė – HC Molėtai

37:32 (13:16)

12

2019.10.13

15:00

Tauras

Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Varėnos „ŪLA“

32:21 (18:10)

13

2019.10.13

14:00

Didžioji

CSC Telecom Mėmelis – Šalčininkų rajono „Sokol“

23:26 (6:12)

14

2019.10.13

14:00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SC“ – Vilniaus HC Amber

23:42 (7:18)

15

2019.10.13

13:00

Arena

Pasvalio „Kurana-SM“ – Kauno rajono SM-Garliava

29:30 (15:13)

16

2019.11.22

19:00

Arena

Pasvalio „Kurana-SM“ – Lietuvos jaunių rinktinė

32:25 (18:11)

17

2019.10.20

14:00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SC“ – Kauno rajono SM-Garliava 

22:35 (11:17)

18

2019.10.20

17:00

Tauras

Vilniaus HC Amber – CSC Telecom Mėmelis

26:27 (10:18)

19

2019.10.20

14:00

A.R.SM

Šalčininkų rajono „Sokol“ – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“

29:28 (14:11)

20

2019.10.20

13:00

Ąžuolo

Varėnos „ŪLA“ – HC Molėtai

24:29 (10:14)

21

2019.11.23

17:00

Stadiono

Lietuvos jaunių rinktinė – Varėnos „ŪLA“

29:26 (15:15)

22

2019.11.03

14:00

Arena

HC Molėtai – Šalčininkų rajono „Sokol“

32:25 (14:14)

23

2019.11.03

15:00

Tauras

Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Vilniaus HC Amber

23:30 (13:15)

24

2019.11.03

16:00

Didžioji

CSC Telecom Mėmelis – Kauno rajono SM-Garliava

31:30 (14:13)

25

2019.11.03

14:00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SC“ – Pasvalio „Kurana-SM“

26:31 (12:13)

26

2019.11.24

13:00

Stadiono

Lietuvos jaunių rinktinė – Šalčininkų rajono „Sokol“

18:33 (9:19)

27

2019.11.10

13:00

Arena

Pasvalio „Kurana-SM“ – CSC Telecom Mėmelis

35:39 (18:19)

28

2019.11.10

13:00

GKSC

Kauno rajono SM-Garliava – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“

31:25 (19:11)

29

2019.11.10

17:00

VK salė

Vilniaus HC Amber – HC Molėtai

32:32 (18:18)

30

2019.11.10

14:00

A.R.SM

Šalčininkų rajono „Sokol“ – Varėnos „ŪLA“

30:25 (16:12)

31

2019.12.20

19:00

Tauras

Lietuvos jaunių rinktinė – Vilniaus HC Amber

27:35 (12:16)

32

2019.11.17

17:00

Tauras

Vilniaus HC Amber – Varėnos „ŪLA“

36:22 (21:7)

33

2019.11.15

19:00

Arena

HC Molėtai – Kauno rajono SM-Garliava

29:25 (11:10)

34

2019.11.17

15:00

Tauras

Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Pasvalio „Kurana-SM“

23:25 (8:9)

35

2019.11.17

15:00

Didžioji

CSC Telecom Mėmelis – Tauragės „Šiltaura-SC“

40:26 (19:10)

36

2019.12.21

14:00

Didžioji

CSC Telecom Mėmelis – Lietuvos jaunių rinktinė

29:23 (13:14)

37

2019.12.01

14:00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SC“ – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“

17:31 (7:16)

38

2019.12.01

15:00

Arena

Pasvalio „Kurana-SM“ – HC Molėtai

29:39 (15:17)

39

2019.11.29

19:30

GKSC

Kauno rajono SM-Garliava – Varėnos „ŪLA“ 

29:27 (14:13)

40

2019.12.01

12:45

VK salė

Vilniaus HC Amber – Šalčininkų rajono „Sokol“

25:32 (13:19)

41

2019.12.22

16:00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SC“ – Lietuvos jaunių rinktinė

30:38 (15:21)

42

2019.12.15

14:00

A.R.SM

Šalčininkų rajono „Sokol“ – Kauno rajono SM-Garliava

29:24 (17:12)

43

2019.12.15

13:00

Ąžuolo

Varėnos „ŪLA“ – Pasvalio „Kurana-SM“

25:30 (15:12)

44

2019.12.15

14:00

Arena

HC Molėtai – Tauragės „Šiltaura-SC“

40:18 (21:9)

45

2019.12.15

14:00

Didžioji

Telecom Mėmelis – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“

35:29 (16:16)

 

 Nr. 

     Data     

  Laikas  

     Salė     

Komandos

     Rezultatas     

II ratas

46

2020.01.10

19:00

Tauras

Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Lietuvos jaunių rinktinė

28:29 (13:15)

47

2020.01.19

14:00

Arena

HC Molėtai – CSC Telecom Mėmelis

35:29 (17:14)

48

2020.01.19

13:00

Ąžuolo

Varėnos „ŪLA“ – Tauragės „Šiltaura-SC“

36:24 (16:12)

49

2020.01.19

14:00

A.R.SM

Šalčininkų rajono „Sokol“ – Pasvalio „Kurana-SM“

33:23 (18:12)

50

2020.01.19

17:00

Tauras

Vilniaus HC Amber – Kauno rajono SM-Garliava

24:22 (11:12)

51

2020.01.11

17:00

Tauras

Lietuvos jaunių rinktinė – Kauno rajono SM-Garliava

29:24 (14:14)

52

2020.01.26

13:00

Arena

Pasvalio „Kurana-SM“ – Vilniaus HC Amber

23:41 (8:17)

53

2020.01.26

14:00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SC“ – Šalčininkų rajono „Sokol“

22:33 (11:15)

54

2020.01.26

14:00

Didžioji

CSC Telecom Mėmelis – Varėnos „ŪLA“

32:28 (15:8)

55

2020.01.26

15:00

Tauras

Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – HC Molėtai

19:32 (10:18)

56

2020.01.12

14:00

Arena

HC Molėtai – Lietuvos jaunių rinktinė

33:24 (18:14)

57

2020.02.02

13:00

Ąžuolo

Varėnos „ŪLA“ – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“

22:42 (11:19)

58

2020.02.02

14:00

A.R.SM

Šalčininkų rajono „Sokol“ – CSC Telecom Mėmelis

34:25 (20:14)

59

2020.02.02

17:00

Tauras

Vilniaus HC Amber – Tauragės „Šiltaura-SC“

29:12 (14:5)

60

2020.02.02

13:00

GKSC

Kauno rajono SM-Garliava – Pasvalio „Kurana-SM“

26:26 (15:16)

61

2020.02.28

19:30

Ąžuolo

Varėnos „ŪLA“ – Lietuvos jaunių rinktinė 

26:32 (13:16) 

62

2020.02.09

15:00

GKSC

Kauno rajono SM-Garliava – Tauragės „Šiltaura-SC“

38:28 (22:15)

63

2020.02.08

16:00

Didžioji

CSC Telecom Mėmelis – Vilniaus HC Amber

20:30 (11:12)

64

2020.02.09

15:00

Tauras

Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Šalčininkų rajono „Sokol“

23:26 (10:17)

65

2020.02.09

14:00

Arena

HC Molėtai – Varėnos „ŪLA“

29:27 (18:13)

66

2020.02.29

15:00

Stadiono

Lietuvos jaunių rinktinė – Pasvalio „Kurana-SM“

 29:29 (11:14)

67

2020.02.16

14:00

A.R.SM

Šalčininkų rajono „Sokol“ – HC Molėtai

30:31 (17:17) 

68

2020.02.16

17:00

Tauras

Vilniaus HC Amber – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“

26:25 (14:10) 

69

2020.02.16

15:00

GKSC

Kauno rajono SM-Garliava – CSC Telecom Mėmelis

25:27 (9:13)

70

2020.02.16

13:00

Arena

Pasvalio „Kurana-SM“ – Tauragės „Šiltaura-SC“

36:24 (20:13) 

71

2020.03.01

14:00

A.R.SM

Šalčininkų rajono „Sokol“ – Lietuvos jaunių rinktinė

36 28 (18:13) 

72

2020.02.22

14:00

Didžioji

CSC Telecom Mėmelis – Pasvalio „Kurana-SM“

 36:26 (16:10)

73

2020.02.23

17:00

Tauras

Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Kauno rajono SM-Garliava

 26:25 (13:12)

74

2020.02.23

14:00

Arena

HC Molėtai – Vilniaus HC Amber

 25:31 (14:14)

75

2020.02.23

13:00

Ąžuolo

Varėnos „ŪLA“ – Šalčininkų rajono „Sokol“

 32:32 (16:14)

76

2020.03.20

19:00

Tauras

Vilniaus HC Amber – Lietuvos jaunių rinktinė

77

2020.03.08

13:00

Ąžuolo

Varėnos „ŪLA“ – Vilniaus HC Amber

22:29

78

2020.03.08

13:00

GKSC

Kauno rajono SM-Garliava – HC Molėtai

29:27

79

2020.03.08

13:00

Arena

Pasvalio „Kurana-SM“ – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“

34:30

80

2020.03.08

14:00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SC“ – CSC Telecom Mėmelis

23:29

81

2020.03.21

17:00

Tauras

Lietuvos jaunių rinktinė – Tauragės „Šiltaura-SC“

82

2020.03.15

15:00

Tauras

Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Tauragės „Šiltaura-SC“

83

2020.03.15

14:00

Arena

HC Molėtai – Pasvalio „Kurana-SM“

84

2020.03.15

13:00

Ąžuolo

Varėnos „ŪLA“ – Kauno rajono SM-Garliava

85

2020.03.15

14:00

A.R.SM

Šalčininkų rajono „Sokol“ – Vilniaus HC Amber

86

2020.03.22

13:00

VK salė

Lietuvos jaunių rinktinė – CDC Telecom Mėmelis

87

2020.03.29

13:00

GKSC

Kauno rajono SM-Garliava – Šalčininkų rajono „Sokol“

88

2020.03.29

13:00

Arena

Pasvalio „Kurana-SM“ – Varėnos „ŪLA“

89

2020.03.29

14:00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SC“ – HC Molėtai

90

2020.03.29

15:00

Tauras

Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – CSC Telecom Mėmelis CSC 

 

 Nr. 

     Data     

  Laikas  

     Salė     

                                   Komandos                                   

     Rezultatas     

II etapas (Atkrintamosios)

91

2020.04.11

7 vieta – 2 vieta

92

2020.04.11

6 vieta – 3 vieta

93

2020.04.11

5 vieta – 4 vieta

94

2020.04.26

2 vieta – 7 vieta

95

2020.04.26

3 vieta – 6 vieta

96

2020.04.26

4 vieta – 5 vieta

 

 Nr. 

     Data     

  Laikas  

     Salė     

                                   Komandos                                   

     Rezultatas     

III etapas (Finalinis ketvertas)

97

2020.05.02

1 vieta – 4 vieta

98

2020.05.02

2 vieta – 3 vieta

99

2020.05.03

Dėl 3 vietos

100

2020.05.03

Dėl 1 vietos

© 2018 LRF. All Rights Reserved.