Rezultatai

LIETUVOS MOTERŲ RANKINIO LYGA
2019-05-22
ACME-ŽALGIRIS-2 Kaunas –  „CASCADA HC Garliava SM“
18:30   LSMU salė

Partneriai

CBET

FEN

321

Travel

321

Tvarkaraštis

 Nr.  Data  Laikas  Salė  Komandos  Rezultatai
I etapas (reguliarus sezonas)
I ratas
 1  2018.10.07  14:00  Bastilija  Tauragės „Šiltaura-SM“ – Varėnos „ŪLA“  20:29
 2  2018.10.07  15:00  Tauras  Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – ZRK „Kiras“-Zarasų SC  34:26 
 3  2018.10.07  13:00  Arena  Pasvalio SM – Kauno rajono SM-Garliava 22:24
 4  2018.10.07  13:00  Stadiono  Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ – HC Molėtai-InTransport 26:49
 5  2018.10.07     13:00
 A. R. SM  Šalčininkų rajono „SOKOL“ – Vilniaus HC Amber 32:29
 6  2018.10.14 14:00  A. R. SM   Šalčininkų rajono „SOKOL“ – Tauragės „Šiltaura-SM“ 43:22
 7  2018.10.14 17:00  Tauras   Vilniaus HC Amber – Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ 31:26 
 8  2018.10.14 14:00  Arena  HC Molėtai-InTransport – Pasvalio SM 35:23
 9  2018.10.14  14:00  GKSC  Kauno rajono SM-Garliava – ZRK „Kiras“-Zarasų SC 21:29 
 10  2018.10.14  15:00  Tauras  Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Varėnos „ŪLA“ 21:27 
 11  2018.10.21  14:00  Bastilija  Tauragės „Šiltaura-SM“ – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ 17:27
 12  2018.10.21  13:00  Ąžuolo  Varėnos „ŪLA“ – Kauno rajono SM-Garliava 27:28
 13  2018.10.20  14:00  Molėtų arena HC Molėtai-InTransport - ZRK „Kiras“-Zarasų SC  32:17 
 14  2018.10.21  13:00  Arena  Pasvalio SM – Vilniaus HC Amber 27:28 
 15  2018.10.21  13:00  Stadiono  Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ – Šalčininkų rajono „SOKOL“ 25:33
 16  2018.11.04  13:00  Sp.rūmai  Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ – Tauragės „Šiltaura-SM“ 36:13
 17  2018.11.04  14:00  A. R. SM  Šalčininkų rajono „SOKOL“ – Pasvalio SM 36:25
 18  2018.11.04  14:30 LEU   Vilniaus HC Amber – ZRK „Kiras“-Zarasų SC 33:26
 19  2018.11.04  14:00  Arena  HC Molėtai-InTransport – Varėnos „ŪLA“ 31:30
 20  2018.11.04  13:00 GKSC   Kauno rajono SM-Garliava – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ 34:26
 21  2018.11.15  17:30 Bastilija   Tauragės „Šiltaura-SM“ – Kauno rajono SM-Garliava 21:35 
 22  2018.11.11  17:00  Tauras Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – HC Molėtai-InTransport 33:22
 23  2018.11.11  13:00  Ąžuolo  Varėnos „ŪLA“ – Vilniaus HC Amber 22:21
 24  2018.11.11  14:00  A. R. SM Šalčininkų rajono „SOKOL“ – ZRK „Kiras“-Zarasų SC
35:25
 25  2018.11.10  13:00  PPŽA  Pasvalio SM – Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“  36:30
 26  2018.11.18  13:00  Arena  Pasvalio SM – Tauragės „Šiltaura-SM“  36:23
 27  2018.11.18  13:00  Sp.rūmai  Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ – ZRK „Kiras“-Zarasų SC  29:28
 28  2018.11.18  14:00  A. R. SM  Šalčininkų rajono „SOKOL“ – Varėnos „ŪLA“  36:38
 29  2018.11.18  13:00 LEU   Vilniaus HC Amber – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“  27:34
 30  2018.11.18  14:00  Arena  HC Molėtai-InTransport – Kauno rajono SM-Garliava  34:24
 31  2018.11.25  14:00 Bastilija   Tauragės „Šiltaura-SM“ – HC Molėtai-InTransport  29:43
 32  2018.11.25  13:00  GKSC  Kauno rajono SM-Garliava – Vilniaus HC Amber 27:32 
 33  2018.11.25  17:00  Tauras  Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Šalčininkų rajono „SOKOL“ 32:25 
 34  2018.11.25  13:00  Ąžuolo  Varėnos „ŪLA“ – Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ 34:23 
 35  2018.11.23  19:00  Arena  Pasvalio SM – ZRK „Kiras“-Zarasų SC 35:28
 36  2018.12.09  13:00  ŽŪM  ZRK „Kiras“-Zarasų SC – Tauragės „Šiltaura-SM“ 38:18
 37  2018.12.09  13:00  Arena  Pasvalio SM – Varėnos „ŪLA“

27:30

 38  2018.12.09  13:30 Stadiono Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ 27:24
 39  2018.12.09  14:00 A. R. SM Šalčininkų rajono „SOKOL“ – Kauno rajono SM-Garliava   33:34
 40  2018.12.09  17:00  Tauras  Vilniaus HC Amber – HC Molėtai-InTransport 31:31
 41 2018.12.16  14:00  Bastilija Tauragės „Šiltaura-SM“ – Vilniaus HC Amber 17:38
 42 2018.12.16 14:00  Arena  HC Molėtai-InTransport – Šalčininkų rajono „SOKOL“ 31:33
 43 2018.12.15  13:00  GKSC  Kauno rajono SM-Garliava – Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ 29:25
 44 2018.12.16  18:30  Tauras  Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Pasvalio SM 34:19
 45 2018.12.16  13:00  Ąžuolo  Varėnos „ŪLA“ – ZRK „Kiras“-Zarasų SC 32:18
      II ratas
 46  2019.01.20  13:00  Ąžuolo  Varėnos „ŪLA“ – Tauragės „Šiltaura-SM“ 31:20
 47  2019.01.20  13:00  ŽŪM  ZRK „Kiras“-Zarasų SC – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ 24:25
 48  2019.01.18  18:00 GKSC   Kauno rajono SM-Garliava – Pasvalio SM 31:37
 49  2019.01.20  14:00  Arena  HC Molėtai-InTransport – Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ 35:27
 50  2019.01.20  17:00 Tauras   Vilniaus HC Amber – Šalčininkų rajono „SOKOL“ 24:28
 51  2019.01.27  14:00 Bastilija   Tauragės „Šiltaura-SM“ – Šalčininkų rajono „SOKOL“ 27:38 
 52  2019.01.27  13:00  Stadiono  Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ – Vilniaus HC Amber 23:30
 53  2019.01.27  13:00  Arena  Pasvalio SM – HC Molėtai-InTransport 31:35
 54  2019.01.27  13:00  ŽŪM  ZRK „Kiras“-Zarasų SC – Kauno rajono SM-Garliava 37:27
 55  2019.01.27  13:00  Ąžuolo  Varėnos „ŪLA“ – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ 32:27
 56  2019.02.10  15:00  Tauras  Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Tauragės „Šiltaura-SM“ 36:23
 57  2019.02.10  13:00  GKSC  Kauno rajono SM-Garliava – Varėnos „ŪLA“ 36:38
 58  2019.02.10  13:00  ŽŪM ZRK „Kiras“-Zarasų SC – HC Molėtai-InTransport 26:34
 59  2019.02.10  17:00  Tauras  Vilniaus HC Amber– Pasvalio SM 36:25
 60  2019.02.10  14:00  A.R.S.M  Šalčininkų rajono „SOKOL“ – Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ 40:30
 61  2019.02.17 14:00   Bastilija  Tauragės „Šiltaura-SM“ – Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ 29:25
 62  2019.02.17  13:00  Arena  Pasvalio SM – Šalčininkų rajono „SOKOL“ 25:34
 63  2019.02.17  13:00  ŽŪM  ZRK „Kiras“-Zarasų SC – Vilniaus HC Amber 26:32
 64  2019.02.17  13:00  Ąžuolo  Varėnos „ŪLA“ – HC Molėtai-InTransport 29:21
 65  2019.02.17  13:00  Tauras  Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Kauno rajono SM-Garliava 32:26
 66  2019.02.23  13:00  GKSC  Kauno rajono SM-Garliava – Tauragės „Šiltaura-SM“  42:26
 67  2019.02.24  15:00  Molėtai  Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – HC Molėtai-InTransport 28:29 
 68  2019.02.24  17:00  Tauras  Vilniaus HC Amber – Varėnos „ŪLA“ 24:24
 69  2019.02.24  14:00 ŽŪM ZRK „Kiras“-Zarasų SC – Šalčininkų rajono „SOKOL“ 26:34
 70  2019.02.23  13:00  Stadiono  Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ – Pasvalio SM  28:30 
 71  2019.03.10  14:00 Bastilija   Tauragės „Šiltaura-SM“ – Pasvalio SM 28:38 
 72  2019.03.10  13:00  ŽŪM  ZRK „Kiras“-Zarasų SC – Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ 25:31 
 73  2019.03.10  13:00  Ąžuolo  Varėnos „ŪLA“ – Šalčininkų rajono „SOKOL“ 36:28 
 74  2019.03.10  16:00  Tauras  Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Vilniaus HC Amber  31:22
 75  2019.03.10  14:00  GKSC  Kauno rajono -Garliava – HC Molėtai-InTransport 20:27 
 76  2019.03.17  14:00  Arena  HC Molėtai-InTransport – Tauragės „Šiltaura-SM“ 43:26
 77  2019.03.17 17:00   Tauras  Vilniaus HC Amber – Kauno rajono SM-Garliava 31:25
 78  2019.03.17 14:00   A.R.SM  Šalčininkų rajono „SOKOL“ – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ 36:34
 79  2019.03.13  19:00  Sp.rūmai  Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ – Varėnos „ŪLA“ 29:30
 80  2019.03.17  13:00  Arena  Pasvalio SM – ZRK „Kiras“-Zarasų SC 27:24
 81  2019.03.31  14:00  Bastilija  Tauragės „Šiltaura-SM“ – ZRK „Kiras“-Zarasų SC  24:36
 82  2019.03.31  13:00  Ąžuolo  Varėnos „ŪLA“ – Pasvalio SM 28:24
 83  2019.03.31  15:00  Tauras Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“ – Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ 38:33 
 84  2019.03.31  13:00 GSC Kauno rajono SM-Garliava – Šalčininkų rajono „SOKOL“   31:31
 85  2019.03.31  14:00  Arena HC Molėtai-InTransport – Vilniaus HC Amber  27:26
 86  2019.04.14  14:00  Tauras  Vilniaus HC Amber“ – Tauragės „Šiltaura-SM  48:18
 87  2019.04.14  14:00  A.R.SM  Šalčininkų rajono „SOKOL“ – HC Molėtai-InTransport  32:29
 88  2019.04.10  19:00  ASRC  Alytaus „SRC-Varsa-Stronglasas“ – Kauno rajono SM-Garliava  35:36
 89  2019.04.12  19:00  Arena  Pasvalio SM – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“  30:27
 90  2019.04.14  13:00  ŽŪM  ZRK „Kiras“-Zarasų SC – Varėnos „ŪLA“ 38:38 
II etapas (finalinis ketvertas)      
 91  2019.05.04 14:00 Molėtų arena Šalčininkų rajono „Sokol“ – HC Molėtai-InTransport
19:23 
 92  2019.05.04  16:30 Molėtų arena Varėnos „ŪLA“ – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“  27:37
 93  2019.05.05 12:00   Molėtų arena Varėnos „ŪLA“ – Šalčininkų rajono „Sokol“  29:28
 94  2019.05.05  14:30  Molėtų arena HC Molėtai-InTransport – Vilniaus „SM Tauras-VHC Smūgis“  26:33

 

© 2018 LRF. All Rights Reserved.