„Eglė“ išlygino finalo serijos rezultatą

Publikuota - 2021-05-22 Autorius - Tautvydas Kubilius

Lietuvos moterų rankinio lygos (LMRL) finalo serijoje prireiks penktųjų rungtynių, kadangi namuose vykusiame mače Vilniaus „Eglė“ 31:29 (18:13) pranoko Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ merginas ir išlygino serijos rezultatą – 2:2.

 „Eglė“ išlygino serijos rezultatą – handball.lt nuotr

 Nebeturėjusi kur trauktis šiame mače Vilniaus komanda ėmė krautis pranašumą jau pirmajame rungtynių kėlinyje ir jame sužaidus 13 minučių turėjo 4 įvarčių persvarą – 8:4. Garliavietės pirmajame kėlinyje taip ir nerado būdų, kaip artėti prie puikiai puolusių oponenčių ir prieš pertrauką „Eglė“ pirmavo 5 įvarčiais – 18:13.

Antrąją mačo pusę gerai pradėjusios šeimininkės netgi padidino persvarą (21:14), tačiau tuomet Garliavos klubas ėmė artėti. Likus žaisti 10 minučių ekipas skyrė jau tik du įvarčiai (26:24), tačiau Vilnietės vėl padidino atotrūkį – 28:24. Garliavos rankininkės į tai vėl turėjo atsakymų ir likus žaisti 3 minutes tarp ekipų jau buvo tik vieno įvarčio skirtumas – 28:27. Vakarės Damulevičiūtės ir Ritos Repečkaitės įvarčiai sutvirtino šeimininkių padėtį (30:27) ir garliavietės turėjo pripažinti „Eglės“ pranašumą – 31:29.

Rezultatyviausiai Vilniaus komandoje žaidė Daiva Aleksandravičiūtė, įmetusi 9 įvarčius, Rita Repečkaitė pridėjo 5, Beatričė Ruseckaitė, Vakarė Damulevičiūtė, Greta Sadauskaitė – po 4, Dovilė Navikaitė – 3, Greta Makovskytė – 2.

Garliavos ekipai Karolina Sparnauskaitė surinko 8 įvarčius, Inesa Verbovik įmetė 6, Kamilė Bušaitė, Mantė Voskresenskaja – po 5, Emilė Aglinskaitė – 3, Gabija Kleizaitė – 2.

Lemiamos finalo rungtynės trečiadienį 19.00 val. bus žaidžiamos Garliavos sporto ir kultūros centre.