Lietuvos rankinio lygoje - pirmoji „Sokol“ pergalė

Publikuota - 2021-10-24 Autorius - Viktoras Kesminas

Iki šiol nė vienos pergalės nepelnę rankininkai iš Šalčininkų rajono nepasirodė lengvu uždaviniu aikštelės šeimininkams. Svečiai diktavo žaidimo ritmą nuo pirmųjų minučių ir tik kėliniui įsibėgėjus rezultatą „Molėtai“ rezultatą išlygino (5:5) ir kurį laiką jį išlaikė (9:9). Tačiau „Sokol“ rankininkai įstengė vėl atsiplėšti saugesne 5 įvarčių persvara ir užbaigti kėlinį pirmaudami 18:13.

Visą antrąjį kėlinį Molėtų rankininkai bandė vytis priešininkus, tačiau arčiau 3 įvarčių nepriartėjo. Rungtynių pabaigoje komandas skyrė 2 įvarčiai, tačiau visą žaidimą ritmą diktavę Šalčininkų rankininkai pergalės paleisti neketino. Rungtynes rezultatu 38:35 laimėjo „Sokol“

HC „Molėtai“ komandoje daugiausiai įvarčių pelnė Airidas Petronis - 11, Mindaugas Agurkis - 6 (3 iš 7m) ir Deividas Matulis - 5.

Šalčininkų r. „Sokol“ gretose išsiskyrė Mantas Urvikis - 14, Rolandas Bliznevič su Jan Girdzijevskij - po 6 ir Artūr Šibeko - 5.

Artimiausios LRL rungtynės numatytos lapkričio 13 d. Tada Vilniaus „Amber“ susitiks su Panevėžio „SC-RSSG-Grifu“, HC „Utena“ priims RK „Šiauliai“ ir HC „Molėtai“ priims Klaipėdos „Dragūną-Viesulą“.