LMRL: praėjusių metų finalininkių akistatoje laimėjo „Eglė“, šiaulietės kėlinį priešinosi „Taurui“

Publikuota - 2021-10-17 Autorius - Tautvydas Kubilius

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) sužaistos antrojo turo rungtynės, po kurių pradėjo ryškėti pirmieji kontūrai turnyrinėje lentelėje

Praėjusių metų finalininkių dvikovą laimėjo vilnietės – „Eglė“ nuotr.

Centrinės turo rungtynės vyko sostinėje, kur susitiko praėjusių metų finalininkės Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ ir Vilniaus „Eglės“ ekipos.

Po permainingos kovos pergalę šiose principinė rungtynėse 30:25 (17:16) iškovojo vilnietės.

Susitikimas prasidėjo lygia kova ir sužaidus pusę pirmojo kėlinio laiko rezultatas tarp komandų vis dar buvo lygus (9:9) ir nors nemažą dalį pirmos susitikimo dalies priekyje minimaliai buvo viešnios iš Garliavos, tačiau „Eglė“ ilsėtis išėjo pirmaudama 1 įvarčio persvara – 17:16.

Po pertraukos vilnietės perėmė iniciatyvą ir ėmė krautis pranašumą. Prabėgus 10 minučių antrojo kėlinio laiko Karolio Kaladinsko auklėtinės pirmavo 3 įvarčiais (23:20), o vėliau susikūrė ir 5 įvarčių persvarą – 28:23. Per paskutines dešimt minučių garliaviečių atakos strigo ir šeimininkės iškovojo svarbią pergalę rezultatu 30:25.

Rezultatyviausios nugalėtojų gretose buvo Beatričė Ruseckaitė, Inesa Verbovik ir Daiva Aleksandravičiūtė, pelniusios po 7 įvarčių. Viešnių komandai Karolina Sparnauskaitė, Džoana Šiaučiūnaitė, Mantė Voskresenskaja pelnė po 5 įvarčius.

„Tauras“ antrajame kėlinyje susitvarkė su iššūkiais Šiauliuose

 D.Andronik vedė į pergalę „Taurą“ – SM „Tauro“ nuotr.

Užtikrintą pergalę išvykoje pasiekė Vilniaus SM „Tauro“ rankininkės, kurios 33:20 (13:12) nugalėjo Šiaulių SC „Dubysos-ŠSG“ merginas.

Pirmajame kėlinyje šeimininkės dar priešinosi vilnietėms ir net keliskart buvo išsiveržusios į priekį, tačiau prieš pertrauką „Tauro“ klubas susikūrė minimalų pranašumą – 13:12. Lemiamas lūžis įvyko antrojo kėlinio pradžioje, kai Vilniaus klubas laimėjo atkarpą 9:1 ir susikūrė pergalingą pranašumą – 22:13. Per likusį laiką persvarą viešnios tik dar labiau padidino – 33:20.

Vilniaus ekipoje rezultatyviausia buvo Dominyka Andronik, surinkusi 9 įvarčius, Gabija Balevičiūtė pridėjo 6. Šiaulių komandai Lina Abramauskaitė surinko 8 įvarčius.

Klaipėdos ekipą į pergalę Utenoje vedė S.Klovaitė

Pergalę išvykoje pasiekė ir Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ merginos, kurios išvykoje 39:21 (19:13) nugalėjo Utenos DSC rankininkes.

Klaipėdos ekipą į pergalę vedė net 15 įvarčių surinkusi Samanta Klovaitė, 8 pridėjo Vilgita Izdelytė. Utenos ekipoje ryškiausia buvo Laura Salamanavičė, pelniusi 6 įvarčius, Eimantė Zenkovaitė ir Gintarė Varnaitė pridėjo po 4.

Prieš tarptautinį startą – žalgirietės sutriuškino Molėtų rankininkes

Kiek anksčiau šio turo rungtynes žaidė Kauno „ACME-Žalgiris“, kuris šeštadienį kovojo jau Europos taurės varžybose, ir SK „Molėtų“ rankininkės.
Kaunietės išvykoje rimtesnių problemų neturėjo ir varžoves nugalėjo 42:16 (17:7).

Rezultatyviausia nugalėtojų gretose buvo 7 įvarčius surinkusi Ramunė Poškutė, 6 pridėjo Lena Schleupen, po 5 – Neringa Gudaitytė ir Karolina Čekuolytė. Molėtų komandai Lina Umbrasaitė surinko 8 įvarčius.