Rankinio šeštadienis: „Grifo“ pergalė, raudonų ir mėlynos kortelių šou Klaipėdoje

Publikuota - 2021-10-16 Autorius - Viktoras Kesminas

Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje žaidė visos lygos komandos. Panevėžyje „Grifas“ įveikė Šalčininkų r. „Sokol“ rankininkus, Klaipėdoje „Dragūnas-Viesulas“ priėmė RK „Šiauliai“ rankininkus, „Molėtai“ priėmė „Kauno Ąžuolą“, o dieną užbaigė „Amber“ ir „Utena“ rankininkų dvikova.

„Grifai“ buvo stipresni
Panevėžyje susigrūmę „SC-RSSG-Grifo“ ir Šalčininkų r. „Sokol“ rankininkai sirgalius pradžiugino intensyviu apylygiu žaidimu. Nors iniciatyvą perimdavo, tai viena, tai kita komanda, tačiau nei vienai nepavyko atitrūkti saugiu atstumu. Aikštelės šeimininkai dar pirmajame kėlinyje atitolo 5 įvarčiais ir persvarą išlaikė iki galo - 30:24.
Panevėžio „Grifo“ gretose pasižymėjo Evaldas Vėta - 6, Titas Janušonis - 5 (1 iš 7 m) ir Egidijus Narakas su Karoliu Piragiu - po 4.
Šalčininkų r. „Sokol“ išsiskyrė Andrej Gaiduk - 10 (2 iš 7 m), Mantas Urvikis - 6 ir Artur Šibeko - 4.

Kortelių fiesta Klaipėdoje

Klaipėdos vykusiose „Dragūno-Viesulo“ ir „Šiaulių“ rungtynėse aikštelės šeimininkai savo dominavimą įrodė jau pirmame kėlinyje - į pertrauką išėjo pirmaudamas devyniais. Antrame kėlinyje klaipėdiečiai nemažino tempo ir įsirašė pergalę rezultatu 46:33.
Rungtynėse uostamiestyje teko paplušėti teisėjams - žaidėjams buvo parodytos net trys raudonos ir viena mėlyna kortelės, net 13 kartų žaidėjai išsiųsti ant suolelio dviem minutėms.
Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ komandoje rezultatyviausias buvo 9 įvarčius įmetęs Ramojus Mažrimas, po 8 įmetė Edvinas Aidukonis (2 iš 7 m) ir Justas Čimbaras, 6 - Justas Čėsna.
„Šiaulių" gretose pasižymėjo Justas Mielenis - 8, Gedvinas Jocas - 6 (1 iš 7 m), po 5 įmetė Aivaras Budrys ir Rokas Lesčinskas (2 iš 7 m).

Molėtiškiai nusileido „Kauno Ąžuolui“

Savoje aikštelėje žaidę HC „Molėtai“ priėmė RK „Kauno Ąžuolo“ rankininkus, tačiau rimčiau pasipriešinti jiems nesugebėjo. Jau pirmame kėlinyje „Kauno Ąžuolas“ susikrovė dviženklę persvarą. Antroje rungtynių pusėje molėtiškiai bandė atsitiesti, tačiau pritrūko ir jėgų, ir laiko - rungtynes rezultatu 40:23 laimėjo svečiai.
„Molėtų“ sudėtyje išsiskyrė 7 įvarčius (1 iš 7 m) įmetęs Mindaugas Agurkis, po 4 - Eivydas Semėnas ir Jūris Aganauskas.
„Kauno Ąžuolui“ 7 įvarčius (1 iš 7 m) uždirbo Karolis Jankauskas, 5 - Mantas Sturonas, po 4 - Ernestas Milius ir Kristupas Kručas.

„Amber“ sutriuškino „Uteną“

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse Vilniaus HC „Amber“ priėmė Utenos HC „Utena“ rankininkus. Aikštelės šeimininkai buvo negailestingi - po pirmojo kėlinio buvo priekyje penkiolika įvarčių ir sutriuškino svečius rezultatu 49:21.
Vilniaus „Amber“ komandai 8 įvarčius (4 iš 7 m) pelnė Hleb Artsiukhou, 7 (1 iš 7 m) - Ernestas Jančiukas, po 5 - Alan Bogdiun, Ernestas Stvolas ir Marius Bulkevičius.
„Utenos“ ekipoje 7 kartus (2 iš 7 m) pasižymėjo Mantas Zabulis, po 3 - Mantas Meduneckis, Kasparas Ubeika ir Pijus Gimbutis.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks kitą savaitgalį. Šeštadienį, spalio 23 d., HC „Utena“ priims „Kauno Ąžuolą“, RK „Šiauliai“ susigrums su Vilniaus „Amber“, o sekmadienį, spalio 24 d., HC „Molėtai“ susikaus su Šalčininkų r. „Sokol“.