Revanšą namuose pasiekusi „Tauro“ ekipa žengė į pusfinalį

Publikuota - 2021-04-17 Autorius - Tautvydas Kubilius

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) finišavo ketvirtfinalio etapas. Paskutiniąja ekipa, žengusia tarp keturių stipriausių lygos komandų, tapo Vilniaus SM „Tauras“, antrosiose serijos rungtynėse 27:20 (13:11) įveikęs Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ merginas.

„Viesulo SC-Dragūno“ nuotr.

Pirmasis ketvirtfinalio mačas Klaipėdoje baigėsi „Viesulo SC-Dragūno“ pergale trimis įvarčiais (27:24), tad vilnietėms namuose reikėjo panaikinti šį atsivežtą deficitą.

Lemiamas mačas prasidėjo lygia kova ir prabėgus 20 minučių pirmajame kėlinyje rezultatas vis dar buvo lygus – 8:8. Vis tik paskutinę pirmojo kėlinio atkarpą sėkmingiau sužaidė šeimininkių klubas, kuris sugebėjo susikurti 2 įvarčių pranašumą – 13:11.

Lemiamas lūžis susitikime įvyko po pertraukos. Jau pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis vilnietės susikūrė reikiamą pranašumą – 19:12. Puolime strigusi viešnių iš Klaipėdos komanda taip ir neberado jėgų sugrąžinti intrigą ir vilnietės reikiamą pranašumą išlaikė iki pat mačo pabaigos – 27:20.

Prie svarbiausios sezono pergalės Vilniaus komandoje daugiausiai prisidėjo jau ir Lietuvos moterų rinktinėje debiutavusi Silvija Mackonytė, kuri pelnė 12 įvarčių, Dominyka Andronik pridėjo 6, Ana Andronik ir Ūla Vienažindytė – po 2.

Paskutinėse sezono rungtynėse Klaipėdos ekipoje rezultatyviausia buvo Dovilė Mižutytė, surinkusi 9 įvarčius, Austėja Rimkutė įmetė 4, Mireta Rutytė ir Samanta Klovaitė – po 3.

„Tauro“ merginos pusfinalyje serijoje iki 2 pergalių susitiks su reguliaraus sezono nugalėtoja Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ ekipa, o kitoje poroje kausis Kauno „ACME-Žalgiris“ ir Vilniaus „Eglė“. Numatyta, kad pusfinalio etapas startuos jau balandžio 28 dieną.