Šeštadienis Lietuvos rankinio lygoje: „Kauno Ąžuolas“ ir Vilniaus HC „Amber“ vietos intrigai nepaliko

Publikuota - 2021-10-23 Autorius - Viktoras Kesminas

Rankinio lygos savaitgalį pradėjo „Kauno Ąžuolas“ išvykoje be didesnio pasipriešinimo įveikęs HC „Utena“ rankininkus. O Šiauliuose HC „Amber“ šventė pergalę prieš RK „Šiauliai“ rankininkus.

Kauniečiai žaidė užtikrintai

Nuo pat pirmųjų akimirkų „Kauno Ąžuolo“ rankininkai pradėjo didinti atotrūkį ir greitai komandas jau skyrė 10 įvarčių (17:7). Bet „ąžuolai“ tempo nemažino ir po kurio laiko komandas skyrė jau 20 įvarčių (31:11). Nors rungtynių pabaiga tapo formalumu, tačiau „Kauno Ąžuolo“ rankininkai vis tiek tempo nemažino ir laimėjo rezultatu (46:18).

HC „Utena“ gretose išskiskyrė Mantas Zabulis, įmetęs 5 (1 iš 7 m) įvarčius.
HC „Kauno Ąžuolas“ komandoje daugiausiai įvarčių pelnė Vilius Juozaitis - 12 ir Arminas Stankūnas - 8.

Dar nesuklupęs „Amber“ laimėjo ir Šiauliuose

Rungtynės prasidėjo vilniečiai jau diktavo tempą ir į vieną praleistą įvartį atsakydavo dviem įmestais. Pirmąjį kėlinį 5 įvarčių persvara užbaigę Vilniaus rankininkai arčiau priešininkų nebeprisileido ir antrajame kėlinyje atitolo jau 8 įvarčiais. Tokia persvara rungtynės ir baigėsi. Vilniaus HC „Amber“ laimėjo rezultatu 24:16.

Šiauliuose beveik visus įvarčius pelnė Gedvinas Jocas, Samuelis Sinušas ir Rokas Lesčinskas įmetę po 5 įvarčius

HC „Amber“ komandoje Tadas Tumosas pelnė 5 įvarčius, o Giedrius Sveklas ir Marius Bulkevičius - pridėjo po 3.

Artimiausios LRL rungtynės vyks sekmadienį, tuomet HC „Molėtai“ namuose priims Šalčininkų r. „Sokol“ rankininkus.