V.Juozaičio pastangų nepakako – LRF taurės starte pergalę pasiekė alytiškiai

Publikuota - 2021-10-27 Autorius - Tautvydas Kubilius

Antradienį rungtynėmis startavo LRF taurės aštuntfinalio etapas. Simboliška, kad šį etapą pradėjo dvi puikiai viena kitą pažįstančios ekipos: Alytaus „Varsa-Stronglasas“ ir RK „Kauno Ąžuolas“.

 „Kauno Ąžuolas“ išbarstė turėtą pranašumą – „Kauno Ąžuolo“ nuotr.

Praėjusį sezoną kauniečiai turėjo pertrauką ir dalis šios ekipos rankininkų atstovavo būtent Alytaus klubui, o prieš keletą metų ekipos buvo susitikę ir LRF taurės ketvirtfinalyje.

Pirmajame susitikime Garliavoje geriau pradėjo šeimininkai, kurie per pirmąsias 10 minučių įgijo 3 įvarčių persvarą (6:3), o įpusėjus kėliniui pirmavo ir 4 įvarčiais – 11:7. Nors alytiškiams dar pirmajame kėlinyje pavyko priartėti, tačiau į pertrauką „Kauno Ąžuolas“ išėjo pirmaudamas 2 įvarčiais – 18:16.

Antrajame kėlinyje alytiškiai labai greitai išlygino rezultatą (19:19), tačiau pranašumą šeimininkai susigrąžino – 24:22. Vis tik tuomet „Varsa-Stronglasas“ surengė spurtą ir išsiveržė į priekį (26:25), o per likusį susitikimo laiką dar ir susikūrė 3 įvarčių persvarą – 33:30.

Atsakomasis LRF taurės aštuntfinalio susitikimas tarp šių komandų jau penktadienį vyks Alytuje, o prieš jį „Varsa-Stronglasas“ turės 3 įvarčių persvarą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Žygimantas Micevičius, pelnęs 9 įvarčius, Nedas Buronko pridėjo 8, Rokas Lastauskas ir Gintautas Adamkevičius – po 5, Remigijus Čepulis – 4, Tadas Stankevičius – 2.

Kauno ekipoje nesulaikomas buvo Vilius Juozaitis, kuris į savo buvusios komandos vartus kamuolį pasiuntė 13 kartų, Arminas Stankūnas surinko 6 įvarčius, Karolis Jankauskas ir Aurimas Balčiūnas – po 4, Edvinas Balčiūnas, Martynas Stumbra, Donatas Burmonas – po 1.