6 iš eilės „Tauro“ pergalė leido šoktelti iki antrosios vietos

Publikuota - 2020-12-13 Autorius - Tautvydas Kubilius

Lietuvos moterų rankinio čempionate toliau užtikrintai žygiuoja Vilniaus SM „Tauro“ merginos. Praėjusį sezoną be pergalių likusios vilnietės laimėjo jau šeštas rungtynes iš eilės ir šoktelėjo net į antrą turnyrinės lentelės poziciją.

Prieš tai ture Alos Senvaitienės auklėtinės viešėjo Alytuje, kur sužaidė itin rezultatyvias rungtynes ir 43:28 pranoko SRC „Margirio“ merginas.

Šį kartą veiksmas persikėlė jau į Vilnių ir ten „Tauras“ priėmė Šiaulių SC „Dubysos“ rankininkes. Jau mačo pradžioje vilnietės parodė, kad net negalvoja nutraukti savo pergalingos serijos – rungtynes jos pradėjo spurtu 4:0. Vis tik šiaulietės į tai atsakė sėkmingu žaidimu ir įpusėjus pirmojo kėlinio laikui rezultatas jau buvo lygus – 6:6. Iki ilgosios pertraukos „Tauro“ rankininkės vėl spėjo susigrąžinti 4 įvarčių persvarą – 16:12.

Antrajame kėlinyje vilnietėms jau pavyko išvengti duobių ir vienu metu jų pranašumas išaugo iki dviženklio – 27:17. Likęs laikas jau buvo tik formalumas ir per jį šiaulietėms pavyko šiek tiek sumažinti savąjį atsilikimą, bet pergalę užtikrintai šventė šeimininkės – 31:23.

Į pergalę Vilniaus komandą vedė Aistė Malinauskaitė, pelniusi 9 įvarčius, Silvija Mackonytė pridėjo 6, Gabija Balevičiūtė ir Kamilė Stanelytė po 4.

Šiaulių komandai Deimantė Pupšytė pelnė 6 įvarčius, Augustė Vilimaitė surinko 5, Kamilė Valentonytė – 4, Vaida Repečkienė ir Monika Beržinytė po – 3.