Garliavietės Alytuje užtikrintai pratęsė pergalių seriją

Trečiadienį Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) buvo žaidžiamas nukeltas mačas Alytuje tarp šeimininkių SRC „Margirio“ merginų ir pirmenybių lyderių Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“.

LMRL: pergalingas G.Burkaitės įvartis ir dar viena garliaviečių pergalė 2021-02-21 Tautvydas Kubilius

Savaitgalį Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) vyko pilnas turas, o tai reiškia, kad jėgas išbandė visos 8 moterų komandos.

LMRL – netikėta „Margirio“ pergalė Šiauliuose ir patampyti žalgiriečių nervai 2021-02-14 Tautvydas Kubilius

Šeštadienį Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) poilsio neturėjo nė viena iš komandų ir savuosius mačus sužaidė visi 8 klubai.

K.Bušaitės įvartis su sirena leido garliavietėms apginti LRF taurę (VIDEO) 2021-02-07 Tautvydas Kubilius

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės varžybose antrus metus iš eilės triumfavo Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ merginos, kurios finale po dramatiškos kovos 23:22 (11:11) palaužė Kauno „ACME-Žalgirio“ pasipriešinimą.

LRF moterų taurės pusfinalyje laukia intriguojantys mūšiai 2021-02-06 Tautvydas Kubilius

Jau šį šeštadienį Garliavoje rinksis stipriausios Lietuvos moterų komandos, kurios susigrums dėl Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės.

Moterų pirmenybėse pergales iškovojo „ACME-Žalgiris“ ir „Eglė“ 2021-01-30 Tautvydas Kubilius

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) šeštadienį sužaistos dvejos rungtynės, kuriose pergales pasiekė nominalios mačų favoritės.

Moterų lygoje užtikrintas pergalės šventė „ACME-Žalgiris“ ir „Eglė“ 2021-01-24 Tautvydas Kubilius

Šeštadienį Lietuvos moterų rankinio čempionate (LMRČ) sužaistos dvejos rungtynės ir abejose didesnių netikėtumų užfiksuota nebuvo.

Po pertraukos sugrįžusioje moterų lygoje pergales skynė lyderės 2021-01-17 Tautvydas Kubilius

Savaitgalį po pertraukos vėl sugrįžo Lietuvos moterų rankinio lygos kovos. Šiais metais moterų čempionato varžybos dar nebuvo vykusios, o stipriausios moterų komandos pastarąjį kartą žaidė tik gruodžio viduryje.

6 iš eilės „Tauro“ pergalė leido šoktelti iki antrosios vietos 2020-12-13 Tautvydas Kubilius

6 iš eilės „Tauro“ pergalė leido šoktelti iki antrosios vietos

Principiniame mūšyje pergalę šventė Garliavos rankininkės 2020-12-05 Tautvydas Kubilius

Lietuvos moterų rankinio čempionate (LMRČ) šeštadienį susitiko dvi pastarųjų metų lyderės. Kaune vykusiose rungtynėse Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ 29:24 (13:13) įveikė Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkes.

SM „Tauras“ sensacingai pratęsė pergalių seriją – namuose įveiktos žalgirietės 2020-11-28 Tautvydas Kubilius

Lietuvos moterų rankinio čempionate (LMRČ) užfiksuotas netikėtas rezultatas. Pastaruoju metu puikią formą demonstruojančios Vilniaus SM „Tauro“ merginos 30:24 (14:14) pranoko daugkartines šalies čempiones Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkes.