Apdovanoti Lietuvos čempionatų nugalėtojai ir prizininkai bei geriausi žaidėjai
Lietuvos čempionų titulą apgynė Vilniaus „Šviesos“ rankininkai 2022-06-01 Viktoras Kesminas

Po dešimties metų pertraukos į Lietuvos rankinio lygos finalą sugrįžusiam tituluočiausiam šalies rankinio klubui Kauno „Granitui“ nepavyko nukarūnuoti čempionės titulą apgynusios Vilniaus „Šviesos“.

„Granito“ rankininkai pritemdė „Šviesą“ ir sušvelnino finalo serijos rezultatą 2022-05-28 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygos finalo serijoje ir toliau tęsiasi atkaklios Kauno „Granito-Kario“ ir Vilniaus „Šviesos“ kovos. Pirmose dvejose rungtynėse prireikė pratęsimų, o trečiose nugalėtoją lėmė vos vienas įvartis.

„Šviesos“ ir „Granito“ rankininkų finalo dvikovoje vėl prireikė pratęsimo 2022-05-25 Viktoras Kesminas

Neįtikėtinai atkakliai klostosi Lietuvos rankinio lygos finalas, kuriame kovoja čempionų titulą ginantys Vilniaus „Šviesos“ rankininkai ir reguliariojo sezono nugalėtojas Kauno „Granitas-Karys“. Bronzos medalius iškovojo Klaipėdos „Dragūnas“.

Lietuvos rankinio lygoje 5 vietą užėmė Kauno „Ąžuolo“ rankininkai 2022-05-22 Viktoras Kesminas

Dar dvi komandos išsidalijo vietas Lietuvos rankinio lygoje. Dėl 5 vietos kovojo HC „Vilnius“ ir Kauno „Ąžuolo“ komandos.

Pirmose Lietuvos rankinio lygos finalo rungtynėse prireikė pratęsimo 2022-05-21 Viktoras Kesminas

Neįtikėtinai dramatiška ir permaininga kova prasidėjo Lietuvos rankinio lygos finalas. Serijoje iki trijų pergalių dėl aukso kovoja čempionų titulą ginantys Vilniaus „Šviesos“ rankininkai ir reguliariojo sezono nugalėtojas Kauno „Granitas-Karys“.

„Granitas“ po 10 metų pertraukos prasibrovė į rankinio lygos finalą 2022-05-18 Viktoras Kesminas

Po nepriklausomybės atkūrimo net 17 kartų Lietuvos čempionu tapęs Kauno „Granitas-Karys“ po dešimtmečio pertraukos grįžo į Lietuvos rankinio lygos finalą. Finalo serijoje iki trijų pergalių „Granitas“ susitiks su Lietuvos čempionės titulą ginančia Vilniaus „Šviesa“.

Lietuvos rankinio lygoje dėl 5 vietos kovos Kauno „Ąžuolas“ ir HC „Vilnius“ 2022-05-16 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje įpusėjo kovos dėl 5-8 vietų. Dėl 5 pozicijos susigrums HC „Vilnius“ ir Kauno „Ąžuolas“. Dėl 7 vietos rungtyniaus Vilniaus „Amber“ ir Panevėžio „SC-RSSG Grifas“.

Čempionų titulą ginantys „Šviesos“ rankininkai pirmieji pateko į LRL finalą 2022-05-14 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje paaiškėjo pirmasis finalo dalyvis. Čempionų titulą ginantys Vilniaus „Šviesos“ rankininkai ir antrose pusfinalio serijos rungtynėse nugalėjo vicečempionę Alytaus „Varsą“. Tuo tarpu kitame pusfinalyje prireiks lemiamų trečiųjų serijos rungtynių.

HC „Vilnius“ dukart nugalėjo Panevėžio komandą ir žais dėl 5 vietos 2022-05-14 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje įsibėgėja kovos dėl 5-8 vietų. Dėl 5 vietos kovos HC „Vilnius“, kuris ir atsakomosiose rungtynėse nugalėjo Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ komandą.

Lietuvos rankinio lygoje paaiškėjo trys pusfinalio dalyviai 2022-05-04 Viktoras Kesminas

Po atsakomųjų ketvirtfinalio rungtynių paaiškėjo trys pusfinalio dalyviai. Į pusfinalį pateko Vilniaus „Šviesa“, Klaipėdos „Dragūnas“ ir Kauno „Granitas-Karys“. Tuo tarpu Alytaus „Varsos“ ir Kauno „Ąžuolo“ ketvirtfinalio dvikovoje prireiks lemiamų trečiųjų rungtynių.