Baigėsi LMRL reguliarusis sezonas ir paaiškėjo ketvirtfinalio poros

Publikuota - 2022-04-03 Autorius - Viktoras Kesminas

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) baigėsi reguliarusis sezonas. Paskutinėse nukeltose rungtynėse Lietuvos čempionių titulą ginančios Kauno raj. „CASCADA-HC Garliava SM“ namuose susitiko su Vilniaus „Egle“. Šios rungtynės lėmė, kuri komanda užims 2 vietą reguliariajame sezone.Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Garliavos“ komanda, kuri pirmame kėlinyje pirmavo 3-4 įvarčių persvara. Tačiau po pertraukos iniciatyvą perėmė „Eglė“ ir vilnietės iškovojo svarbią pergalę rezultatu 37:33 (16:19). Pergalė „Eglei“ lėmė antrą vietą reguliariajame sezone, garliaviškės liko ketvirtoje pozicijoje. Nugalėtojoms net trys rankininkės – Rita Repečkaitė, Inesa Verbovik ir Aušra Šponė pelnė po 8 įvarčius. Šeimininkių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 12 įvarčių surinkusi Karolina Sparnauskaitė, 8 įvarčius įmetė Kamilė Bušaitė.

Reguliariojo sezono nugalėtojomis tapo Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkės. Žalgirietės užsitikrino tiesioginį kelialapį į čempionato pusfinalį. 2-7 vietas užėmusios komandos atkrintamąsias pradės nuo ketvirtfinalio etapo.

„Eglės“ rankininkės ketvirtfinalyje susitiks su „Molėtų“ komanda, Vilniaus SM „Tauras“ rungtyniaus su Šiaulių „Dubysa“, o „Garliava“ žais su Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ komanda. LMRL ketvirtfinaliai prasidės balandžio 6 d. (trečiadienį) Molėtuose, Šiauliuose ir Klaipėdoje. Atsakomosios rungtynės numatytos balandžio 13 d.