Garliavietės Alytuje užtikrintai pratęsė pergalių seriją

Publikuota - 2021-02-25 Autorius - Tautvydas Kubilius

Trečiadienį Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) buvo žaidžiamas nukeltas mačas Alytuje tarp šeimininkių SRC „Margirio“ merginų ir pirmenybių lyderių Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“.

Garliavos klubas pratęsė pergalių seriją – nuotr. handball.lt

Garliavietės šį sezoną dar nėra pralaimėjusios nė karto – jos triumfavo LRF supertaurės varžybose, iškovojo LRF taurę ir be pralaimėjimų žengia LMRL. Seriją jos pratęsė ir mače Alytuje – viešnios iš Kauno rajono pergalę šventė 49:29 (29:19).

Alytuje garliavietės vertėsi netgi be kelių savo lyderių: su komanda nebuvo Kamilės Bušaitės, Inesos Verbovik, Evelinos Dževerakaitės, Emilės Aglinskaitės. Vis tik gana ilgą atsarginių žaidėjų suolelį turinčios Garliavos komandoje atsirado terpės pasireikšti kitoms žaidėjoms.

Į pergalę nugalėtojas vedė Karolina Sparnauskaitė ir Mantė Voskresenskaja, pelniusios po 12 įvarčių, Martyna Ustilaitė ir Augustė Zalensaitė pridėjo po 7, Vakarė Petrėtytė – 4.

Alytaus klube rezultatyviausios buvo Gabrielė Paukštytė ir Deimantė Burbaitė, surinkusios po 10 įvarčių, Miglė Skerniškytė pridėjo 5.

Garliavietės šiuo metu yra sužaidusios 10 rungtynių ir visas jas baigė pergalingai bei turi taškų. Antros žengia žalgirietės, žaidusios vieneriomis rungtynėmis daugiau ir turinčios 18 taškų.

„Margirio“ rankininkės per 9 sužaistus mačus pasiekė dvi pergales ir šiuo metu yra septintos.

Artimiausias LMRL turas vyks jau šį šeštadienį ir jo metu bus sužaistos ketverios rungtynės.