Intriguojantis žaidimas Molėtuose baigėsi lygiosiomis

Publikuota - 2021-11-03 Autorius - Viktoras Kesminas

Trečiadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko vienerios rungtynės - iš lapkričio 13-osios atkelta kova tarp HC „Molėtai“ ir Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“. Antrojo kėlinio pusėje sirgalių laukė intriga.

Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo klaipėdiečiai, tačiau pirmojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai dukart išlygino rezultatą (4:4, 12:12). Vis dėlto uostamiesčio rankininkams pavyko užbaigti kėlinį pirmaujant 3 įvarčiais.

Žaidimo tempą pradėję diktuoti Klaipėdos rankininkai savo atotrūkį greitai padidino iki 7 įvarčių - 27:20. Molėtų rankininkai bandė sumažinti rezultatą ir paskutiniosiomis minutėmis pasiekė lūžį - likus pusantros minutei iki kėlinio pabaigos rezultatas vėl buvo lygus - 34:34. Abi komandos dar pelnė po įvartį ir užbaigė rungtynes lygiosiomis - 35:35.

HC „Molėtai“ gretose daugiausiai įvarčių pelnė Airidas Petronis - 9 (4 iš 7 m), Mindaugas Agurkis - 8 ir Juris Aganauskas - 7.

Klaipėdos „Dragūne-Viesule“ išsiskyrė Tomas Drakšas - 10 (1 iš 7 m) įvarčių, Edvinas Aidukonis, Orestas Biknius ir Ramojus Mažrimas įmetė po 5 įvarčius.

Artimiausios LRL rungtynės numatomos lapkričio 13-ąją. Vilniaus „Amber“ susitiks su Panevėžio „SC-RSSG-Grifu“, HC „Utena“ priims RK „Šiauliai“ rankininkus, o „Kauno Ąžuolas“ susitiks su Šalčininkų r. „Sokol“ rankininkais.