Lietuvos jaunių rinktinės didysis spalio išbandymas prasidėjo: po atkaklios kovos įveikta Kauno „Gaja“

Publikuota - 2021-10-29 Autorius - Viktoras Kesminas

Spalio 29-31 dienomis Lietuvos jaunių rinktinė susigrums su trimis priešininkais. Penktadienį jauniai pradėjo įveikdami Kauno „Gajos“ rankininkus.

Didžioji rungtynių dalis vyko kaip dviejų lygiaverčių priešininkų kova. Nė viena komanda neįstengė atsiplėšti nuo priešininkų daugiau nei trimis įvarčiais. Kelis kartus rezultatas buvo lygus (7:7, 12:12, 22:22, 26:26).

Nepaisant apylygės kovos sukurtos įtampos, jauniams paskutinėmis minutėmis pavyko atsiplėšti saugesne 4 įvarčių persvara ir ją išlaikyti iki kėlinio pabaigos. Rungtynės baigėsi jaunių rinktinės pergale - 40:35.

Jaunų rinktinės gretose pasižymėjo Tomas Drakšas - 9 (1 iš 7 m), Titas Janušonis - 5 (1 iš 7 m) ir Karolis Rameikis - 4 (1 iš 7 m).

Kauno „Gajos“ gretose daugausiai įmetė Lukas Kraulaidys - 10 (2 iš 7 m) ir Vaidotas Šlinkšnis - 5.

Šeštadienį jaunų rinktinę išbandys Pasvalio „Kuranos“ rankininkai.