LMRČ starte – kovos iki paskutinių minučių

Publikuota - 2020-10-10 Autorius - Tautvydas Kubilius

Šeštadienį 4 susitikimais startavo atsinaujinęs Lietuvos moterų rankinio čempionatas. Šį sezoną jame varžysis 9 komandos, kurios reguliariajame sezone tarpusavyje sužais po 2 mačus.

Rezultatyvus mačas Alytuje

Pirmosios rungtynės prasidėjo Alytuje, kur susitiko šeimininkės SRC „Margirio“ rankininkės ir Šiaulių SC „Dubysa-ŠSG“. Rezultatyviame ir permainingame susitikime po pirmojo kėlinio priekyje 20:19 buvo svečių komanda, kuri antrajame kėlinyje dar ir pagerino gynybą ir šventė pergalę – 39:35.

Abi šios ekipos praėjusiais metais varžėsi LRF moterų I-osios lygos varžybose.

Rezultatyviausia nugalėtojų gretose buvo Laura Tumaitė, pelniusi 12 įvarčių, Deimantė Pupšytė pridėjo 11, Rugilė Bendikaitė pasižymėjo 7 kartus.

Šeimininkėms net 12 įvarčių surinko po traumos atsigavusi Deimantė Burbaitė, 10 pridėjo Gabrielė Paukštytė.

Molėtuose – sesių Repečkaičių akistata

Didelės intrigos rungtynėse SK „Molėtų“ ir Vilniaus „Eglės“ tikėtis nebuvo verta ir rankininkės iš sostinės čia įrodė savo pranašumą – 37:23 (22:9).

Intriga galima laikyti buvo nebent, kuri iš sesių Repečkaičių surengs rezultatyvesnį pasirodymą. Vis dėlto, vyresnioji Rita, kuri taip pat kilusi iš Molėtų, bet atstovauja Vilniaus klubui, pelnė 4 įvarčius, o jos sesuo Kristina įvarčiais nepasižymėjo, tad ir čia pranašumas buvo „Eglės“ pusėje.

Rezultatyviau už R.Repečkaitę nugalėtojų gretose žaidė 11 įvarčių pelniusi Aušra Šponė, 8 pridėjo Greta Sadauskaitė.

Molėtų komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Ieva Podolskė, kuri pelnė 11 įvarčių, po 5 pridėjo Monika Lastovskytė ir Ūla Šyvytė.

Garliavietės pranašumą įrodė antroje pusėje

Vilniuje mačas tarp šeimininkių SM „Tauro“ ir Kauno raj. „Cascados-HC Garliavos SM“ komandų prasidėjo išties atkaklia ir lygia kova.

Vienos iš čempionato favoričių Garliavos rankininkės solidesnę 3 įvarčių (12:9) persvarą susikūrė tik likus 8 minutėms iki kėlinio pabaigos, o jam pasibaigus viešnių persvara buvo 2 įvarčiai – 14:12.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkės gana greitai išlygino rezultatą (14:14), tačiau įpusėjus kėliniui viešnios vėl buvo priekyje – 21:19. Susistikimo pabaigoje Garliavos rankininkės įjungė aukščiausią pavarą ir šventė pergalę – 31:23.

Nugalėtojoms 11 įvarčių pelnė Karolina Sparnauskaitė, 6 pridėjo Kamilė Bušaitė, 5 – Inesa Verbovik.

Vilniaus komandai net 13 įvarčių pelnė Silvija Mackonytė, 6 pridėjo Dominyka Andronik.

Žalgirietės turėjo daug vargo uostamiestyje

Klaipėdos rankininkės nuo pat susitikimo pradžios kibo į atlapus žalgirietėms, kurios pirmojo rungtynių pusėje dažniau netgi turėjo vytis varžoves. Artėjant pirmojo kėlinio laikui į pabaigą „Viesulo-Dragūno“ merginos dar buvo priekyje 11:9, tačiau po 30 minučių rezultatas buvo lygus – 11:11.

Įpusėjus antrojo kėlinio laikui žalgirietės buvo priekyje 2 įvarčiais – 19:17. Net ir besivejančios komandos vaidmeyje atsidūrę šeimininkės nesutriko ir likus 4 minutėms iki mačo pabaigos priartėjo maksimaliai – 22:23. Vis dėlto lemiamą atkarpą solidžiau sužaidė kaunietės ir šventė pergalę – 27:23.

Šeimininkėms 8 įvarčius surinko Austėja Rimkutė, 7 pridėjo Ugnė Kavalenkaitė, 5 pridėjo Aušra Stroputė.

Nugalėtojoms 9 įvarčius įmetė Viltė Lubytė, 8 pelnė Audinga Kniubaitė, 4 – Deimantė Baranauskaitė.