LMRL: pergalingas G.Burkaitės įvartis ir dar viena garliaviečių pergalė

Publikuota - 2021-02-21 Autorius - Tautvydas Kubilius

Savaitgalį Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) vyko pilnas turas, o tai reiškia, kad jėgas išbandė visos 8 moterų komandos.


G.Burkaitė išplėšė pergalę Kauno ekipai

Itin daug intrigos, kaip ir buvo galima prognozuoti, užfiksuota rungtynėse Kaune, kur „ACME-Žalgiris“ siekė revanšo prieš Vilniaus SM „Tauro“ rankininkes.

Pirmojo kėlinio metu atrodė, kad Vilniaus merginos ir antrą kartą šiame sezone gali palaužti Kauno klubą. Po 30 minučių žaidimo viešnios iš sostinės buvo priekyje – 16:13. Antroje mačo dalyje žalgirietės gana greitai įstengė išlyginti rezultatą (18:18), tačiau „Tauras“ dar sykį atitrūko – 24:21. Likus žaisti 5 minutėms rezultatas tapo lygus (29:29), o paskutinioji minutė klostėsi išties intriguojančiai. Iš pradžių vilnietė Silvija Mackonytė išlygino rungtynių rezultatą (32:32), tačiau „ACME-Žalgiris“ surengė rezultatyvią ataką, kurios metu pasižymėjo Grėta Burkaitė, ir šventė pergalę – 33:32.

Nugalėtojoms net 10 įvarčių įmetė Martyna Vaitkutė, po 6 pridėjo G.Burkaitė ir Viltė Lubytė, 5 – Deimantė Baranauskaitė.

Vilniaus ekipai 11 įvarčių įmetė Dominyka Andronik, 8 surinko Silvija Mackonytė, po 4 – Ana Andronik ir Gabija Balevičiūtė.

Įdomios kovos buvo galima laukti ir Garliavoje, kur susitiko dar prieš savaitę LRF taurės pusfinalyje tarpusavyje žaidusios šeimininkės „Cascados-HC Garliavos SM“ merginos ir Vilniaus „Eglė“.

Kaip ir prieš savaitę nors vilnietės ir garbingai priešinosi Garliavos rankininkėms, tačiau antroje rungtynių pusėje šeimininkės atitrūko ir šventė pergalę – 35:31 (17:16).

Nugalėtojoms šiame mače net 13 įvarčių surinko Karolina Sparnauskaitė, 8 surinko Emilė Aglinskaitė, 6 pridėjo Mantė Voskresenskaja, 4 –Kamilė Bušaitė.

Vilniaus ekipai Greta Sadauskaitė įmetė 7 įvarčius, Auksė Sviderskienė pridėjo 6, Vakarė Damulevičiūtė – 5, Aušra Šponė ir Daiva Aleksandravičiūtė – po 4.

Užtikrintą pergalę pasiekė namuose žaidusios Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ rankininkės, kurios 44:27 (19:12) nugalėjo Alytaus SRC „Margirio“ klubą.

Praėjusiame ture netikėtą pergalę iškovojusios alytiškės neįstengė pasipriešinti po truputį vis geresnį pagreitį pagaunančiai Klaipėdos komandai.

Į pergalę nugalėtojas vedė Dovilė Mižutytė, pelniusi 11 įvarčių, Fausta Abrutytė pridėjo 6, Aušra Stroputė ir Mireta Rutytė – po 5.

Alytaus ekipoje, kaip jau įprasta šiame sezone išsiskyrė Gabrielė Paukštytė ir Deimantė Burbaitė. Abi merginos surinko po 9 įvarčius.

Pergale išvykoje džiaugėsi Šiaulių SC „Dubysa“, kuri 34:26 (14:11) nugalėjo „Molėtų“ rankininkes.

Šiaulietėms ši pergalė leido atsitiesti po kiek netikėtos nesėkmės praėjusiame ture ir tuo pačiu neleisti nuo jų atitrūkti turnyrinės lentelės kaimynėms iš Klaipėdos. Šios dvi ekipos dabar dalijasi 5–6 vietas.

Šiaulių ekipai net 13 įvarčių įmetė Laura Tumaitė, 6 pridėjo Luka Jonaitytė, po 4 – Vaida Repečkienė, Augustė Vilimaitė ir Deimantė Pupšytė.

Molėtų klubui Ieva Podolskė įmetė 10 įvarčių, Lina Umbrasaitė – 5, Ūla Šyvtė – 4.