LMRL pusfinalius pergalingai pradėjo namuose žaidusios komandos

Publikuota - 2021-04-29 Autorius - Tautvydas Kubilius

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) trečiadienį buvo sužaistos pirmos pusfinalio serijos rungtynės. Šiame etape komandos kaunasi iki dviejų pergalių.

 Garliavietės spurtavo antroje mačo dalyje – LRF nuotr.

Reguliaraus sezono nugalėtojos Kauno raj „Cascada HC-Garliava SM“ merginos namuose susitiko su dramatiškai pergalę ketvirtfinalyje iškovojusia Vilniaus SM „Tauro“ komanda. Mačas prasidėjo visiškai lygia kova ir pirmoje mačo dalyje vilnietės niekuo nenusileido tituluotoms varžovėms. Prabėgus 20 minučių pirmajame kėlinyje rezultatas dar buvo lygus (9:9), tačiau kėlinį geriau užbaigusios šeimininkės prieš pertrauką pirmavo 2 įvarčių skirtumu – 13:11. Nors pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis vilnietės išlygino rungtynių rezultatą (13:13), tačiau tuomet ir įvyko rungtynių lūžis. Likus 10 minučių iki pabaigos garliavietės netgi susikūrė dviženklį pranašumą (26:16), o susitikimą laimėjo 32:20.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Karolina Sparnauskaitė, pelniusi 9 įvarčius, Kamilė Bušaitė pridėjo 6, Mantė Voskresenskaja ir Gabija Kleizaitė – po 3. Vilnietėms net 14 įvarčių įmetė Silvija Mackonytė, sesės Ana ir Dominyka Andronik įmetė po 2.

Kitas pusfinalis, vykęs Vilniuje, pasižymėjo itin nerezultatyvia kova. Namie žaidusi „Eglė“ priėmė Kauno „ACME-Žalgirio“ merginas. Viešnios pirmajame rungtynių kėlinyje niekuo nenusileido varžovėms ir nors pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus, tačiau po pirmųjų 30 minučių kovos būtent žalgirietės buvo priekyje – 12:10.

Antrajame kėlinyje kauniečių puolimas visiškai sustabarėjo, o pirmą antrą kartą antrajame kėlinyje į priekį „Elgė“ išsiveržė 45 rungtynių minutę – 16:15. Nuo to momento kaunietės nebepirmavo nė sykio, o užtikrintai persvarą susikrovusi Vilniaus komanda pasiekė pergalę 25:19.

Nugalėtojoms Vakarė Damulevičiūtė įmetė 7 įvarčius, Daiva Aleksandravičiūtė – 5, Greta Sadauskaitė ir Beatričė Ruseckaitė – po 4. Kauniečių komandai Deimantė Baranauskaitė pelnė 7 įvarčius, Grėta Burkaitė – 4, Neringa Gudaitytė ir Viltė Lubytė – po 3.

Atsakomieji pusfinalio mačai bus žaidžiami jau ateinantį šeštadienį.