LRF I lyga – kova dėl pirmosios vietos vyks iki paskutinio turo

Publikuota - 2021-03-17 Autorius - Tautvydas Kubilius

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) I-osios lygos varžybų reguliarusis sezonas artėja prie pabaigos. Po to, kai iš pirmenybių pasitraukė Kauno raj. SM „Garliava“ lygoje liko 7 ekipos, tad visos jos ramios dėl patekimo į varžybų ketvirtfinalį. Tiesa, vis dar neaišku, kuri iš ekipų finišuos pirma ir keliaus tiesiai į pusfinalį.

Dėl pirmosios vietos vis dar tebevyksta kova – „Dragūnas“ nuotr.

Kova dėl pirmosios vietos

Šį sezoną užtikrinčiausiai žygiuoja Vilniaus „Amber“ ekipa, kuri per 11 sužaistų rungtynių taip ir nepatyrė nė vienos nesėkmės. Tiesa, net ir toks solidus sostinės klubo žaidimas kol kas pirmosios vietos reguliariajame sezone dar negarantavo „Amber“ ekipai liko sužaisti 2 mačus, tad realu, jog viskas spręsis paskutiniajame ture. Šį savaitgalį vilniečiai namuose susitiks su „Molėtų“ rankininkais, o dar po savaitės lemiamose rungtynėse susikaus su Klaipėdos „Viesulo-SC Dragūno“ klubu.

Būtent klaipėdiečiai vis dar taip pat pretenduoja į reguliaraus sezono nugalėtojų vardą. Vienintelį pralaimėjimą Klaipėdos klubas patyrė mače prieš tiesioginį konkurentą iš VIlniaus. Tuomet vilniečiai varžovus pranoko 34:32. „Viesulas-SC Dragūnas“ jau yra sužaidęs 12 mačų, tad jiems beliko tik rungtynės su „Amber“ rankininkais. Jeigu vilniečiai iškovos pergalę rungtynėse su „Molėtais“, tuomet Klaipėdos ekipai tarpusavio mače reiks pergalės bent 3 įvarčiais.

Likę klaustukai turnyrinėje lentelėje

„Molėtai“, kurie šį savaitgalį žais su „Amber“, o reguliarųjį sezoną baigs maču su Varėnos „Ūla“, šiuo metu jau gal ramiai po truputį ruoštis ketvirtfinalio etapui. Jau dabar aišku, kad molėtiškiai, turintys 14 taškų, reguliarųjį sezoną baigs trečioje vietoje. Jų nebegali pavyti niekas iš žemiau esančių komandų, o pirmosios dvi pozicijos per daug nutolusios. Molėtiškių varžove ketvirtfinalyje bus 6-oje vietoje finišavusi ekipa.

Kovoje dėl ketvirtosios vietos intrigos taip pat nemažai. Šioje pozicijoje esantis Klaipėdos „Mėmelis-CSC Telekom“, kuris dar turi sužaisti 1 mačą, savo sąskaitoje turi 10 taškų ir 2 taškais lenkia šiuo metu viena pozicija žemiau esančią Šalčininkų raj. „Sokol“. Klaipėdiečiai šį savaitgalį susitiks su Pasvalio „Kurana“. Pastaroji šiuo metu turi 7 taškus ir vos 3 atsilieka nuo ketvirtosios pozicijos.

„Sokol“ šį savaitgalį bandys papildyti savo taškų taupyklę rungtynėse su „Ūla“, o paskutiniajame ture susikaus su „Kurana“. Skirtingai susiklosčius situacijai „Sokol“ ir „Kurana“  dar gal kilti iki ketvirtosios vietos ir iš ten išstumti Klaipėdos klubą.

Jau dabar aišku, kad septintoje vietoje finišuos „Ūlos“ rankininkai, tačiau neaišku, kas bus šios ekipos varžove.

Turnyrinėje lentelėje puslapyje handball.lt situacija pateikiama dar neįtraukus kai kurių SM „Garliavos“ techninių pralaimėjimų. Garliaviečiai pasitraukė iš varžybų, o nesužaistose rungtynėse jiems įrašomi techniniai pralaimėjimai.