LRF I-oji lyga – pirmieji Varėnos ir Pasvalio komandų taškai bei fantastiškas „Amber“ vartininko pasirodymas

Publikuota - 2020-10-18 Autorius - Tautvydas Kubilius

LRF I-osios lygos varžybose sekmadienį sužaistos ketverios rungtynės, po kurių liko tos pačios trys dar taškų neišbarsčiusios ir lentelės viršūnėje įsitaisiusios ekipos.

Rungtynėse Varėnoje netrūko emocijų ir kietos kovos – „Ūla“ nuotr.

Pirmaisiais taškais naujajame sezone gali džiaugtis Varėnos „Ūla“ ir Pasvalio „Kurana-SM“, kurios tarpusavio rungtynėse pasidalino po tašką – 30:30 (14:17). Namuose žaidę varėniškiai mačo pabaigoje turėjo 3 įvarčių deficitą, tačiau 2 kartus pasižymėjo Virginijus Pozniakas, o išlyginamąjį įvartį nuo 7 metrų žymos įmetė Rimantas Palevičius. V.Pozniakas buvo rezultatyviausias savo komandoje – jis pelnė 9 įvarčius, 5 pridėjo Aurimas Balčikonis. Pasvalio komandoje išsiskyrė net 11 tikslių metimų atlikęs Eligijus Baranauskas, 6 surinko Klaudijus Pauša.

Geležinę gynybą pademonstravo namuose žaidusi HC „Amber“ ekipa, kuri į savo vartus praleido vos 19 įvarčių ir taip užfiksavo geriausią sezono rezultatą. Toks solidus žaidimas prie savųjų vartų leido džiaugtis pergale prieš Kauno raj. „SM Garliava“ rankininkus – 27:19 (11:9). Daug prie tokio solidaus vilniečių rezultato gynyboje prisidėjo geras vartininko Aresto Mahiliavetso žaidimas, kuris atrėmė 19 iš 38 varžovų metimų (50%). Puolime „Amber“ į priekį vedė Tadas Tumosas, pelnęs 9 įvarčius, Lukas Ragelis pridėjo 7. Garliaviečiams 7 įvarčius pelnė Andrius Montvilas, 4 – Vilius Daunoravičius.

Trečia pergale džiaugtis gali ir Molėtų gerbėjai, kadangi savų žiūrovų akivaizdoje žaidusi šio miesto komanda 29:26 (14:11) pranoko Klaipėdos „CSC Telecom Mėmelio“ rankininkus. Likus žaisti 3 minutes iki mačo pabaigos ekipas dar skyrė vos vienas įvartis (26:25), o komandoms apsikeitus įvarčiais skirtumas išliko tas pats – 27:26. Pradėjus tiksėti paskutinei minutei Mindaugas Agurkis padvigubino savo komandos persvarą (28:26), o vėliau Eivydas Simėnas užtvirtino pergalę – 29:26. Pastarasis pelnė 8 įvarčius, o už jį rezultatyviau žaidė tik dar vieną fantastišką pasirodymą surengęs M.Agurkis, kurio sąskaitoje 14 tikslių metimų. Uostamiesčio komandai 7 įvarčius surinko Gediminas Vaitkus, 6 – Gediminas Dumčius.

Be pralaimėjimų toliau žygiuoja Klaipėdos „Viesulas-Dragūnas“, kuris namuose 42:35 (20:20) pranoko Šalčininkų raj. „Sokol“. Lūžis rungtynėse įvyko antrajame kėlinyje, kai 2 įvarčių deficitą turėję klaipėdiečiai (31:33) laimėjo atkarpą 8:1 ir susikrovė pergalingą pranašumą – 39:34. Per likusį laiką „Sokol“ atsitiesti jau neįstengė. 42 įvarčius pelnę klaipėdiečiai pakartojo sezono rezultatyvumo rekordą, kurį prieš tai buvo užfiksavusi „CSC Telecom Mėmelio“ komanda. Į pergalę „Viesulą-Dragūną“ vedė Rokas Palskys, pasižymėjęs 11 kartų, 10 įmetė Tomas Drakšas. Svečiams 8 surinko Andrejus Gaidukas, 7 pridėjo Artūras Šibeko, 6 – Elvinas Žukovski.