LRF I-ojoje lygoje neaiški liko tik viena ketvirtfinalio pora

Publikuota - 2021-03-22 Autorius - Tautvydas Kubilius

Sekmadienį LRF I-ojoje lygoje buvo sužaisti 3 mačai, tačiau po jų pagrindinis klausimas, kas taps reguliaraus sezono nugalėtoju, dar liko neatsakytas.

Klaipėdos „Dragūno“ nuotr.

Pergalių seriją pratęsė Vilniaus HC „Amber“ rankininkai, kurie namuose 31:24 (15:11) nugalėjo HC „Molėtų“ klubą. Prie pergalės Romas Aukštikalnis prisidėjo 7 įvarčiais, Matas Aukštikalnis pridėjo 6, Giedrius Sveklas ir Tadas Tumosas – po 5. Molėtų komandai Kajus Miltenis įmetė 5 įvarčius, Mindaugas Agurkis surinko 4.

Ši vilniečių pergalė didelių pokyčių neįnešė, kadangi nors „Amber“ klubas yra laimėjęs visus 12 susitikimų, tačiau jį vis dar paskutinio turo metu gali aplenkti Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“, kuris nuo lyderių atsilieka vos 2 taškais.

Paskutiniajame ture šios dvi ekipos žais tarpusavyje, o pirmąjį mačą Klaipėdoje „Amber“ laimėjo 34:32, tad „Dragūnui-Viesului“ reikės panaikinti šį dviejų įvarčių deficitą. Pirmąją vietą užėmusi komanda keliaus tiesiai į finalinio ketverto varžybas ir praleis ketvirtfinalio etapą.

Molėtų rankininkai jau prieš šio turo rungtynes dėl savo pozicijos buvo ramūs – ši ekipa yra užsitikrinusi 3 vietą reguliariajame sezone ir nei kilti aukščiau, nei leistis žemyn nebegali. Paskutiniajame ture molėtiškiai žais su Varėnos „Ūla“, kuri reguliarųjį sezoną jau tikrai baigs 7 vietoje.

Praėjusiame ture varėniškiai namuose 25:30 (12:12) nusileido Šalčininkų rajono „Sokol“ komandai. Nugalėtojams Andrejus Gaidukas surinko 8 įvarčius, Mantas Urvikis pridėjo 5, Pavelas Vitoženas ir Artūras Šibeko – po 4. Varėnos ekipai Virginijus Pozniakas įmetė 5 įvarčius, Klaidas Stoškus ir Gytis Ižganaitis – po 4.

Ši pergalė Šalčininkų komandai garantavo penktąją vietą reguliariajame sezone, kadangi jie tapo nepavejami Pasvalio „Kuranai“, kuri pralaimėjo savąsias rungtynes ir aukščiau šeštosios vietos jau nebepakils. 

Klaipėdos „CSC Telecom-Mėmelis“  paskutiniosiose savo reguliaraus sezono rungtynėse išvykoje 30:21 (16:8) palaužė „Kuranos“ rankininkus. Daugiausiai prie šios pergalės prisidėjo po 6 įvarčius surinkę Aivaras Ramanauskas, Justas Tūtoraitis, Linas Budginas ir Gediminas Vaitkus. Pasvalio ekipai Eligijus Baranauskas įmetė 5 įvarčius.

Prieš paskutinįjį turą neaišku tik, kuri iš komandų finišuos pirmoje vietoje, o kuriai teks tenkintis antrąją vieta – visos kitos pozicijos jau aiškios. Trečią vietą užėmusi Molėtų komanda ketvirtfinalyje susitiks su „Kurana“, o „Telecom-Mėmelis“ susitiks su „Sokol“, „Ūla“ savo varžovus sužinos po ketvirtadienio rungtynių tarp „Amber“ ir „Dragūno-Viesulo“. Ketvirtfinalyje ekipos žais dvejų rungtynių serija, o tuomet keturios stipriausios lygos ekipos santykius aiškinsis finalo ketverto metu.