LRL pirmenybėse – trečia iš eilės „Varsos-Stronglaso“ pergalė

Publikuota - 2023-11-11 Autorius - Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje (LRL) šeštadienį sužaistos vienerios rungtynės. Dzūkijos sostinėje vykusiose rungtynėse Alytaus „Varsa-Stronglasas“ priėmė HC „Vilnių“. Šiose rungtynėse vyko ne tik kova dėl pergalės, 4-os vietos LRL pirmenybėse, bet ir dėl aukščiausių vietų rezultatyviausių lygos žaidėjų sąraše. Atkakliai ir rezultatyviausiai vykusiame susitikime šeimininkai „Varsos-Stronglaso“ rankininkai iškovojo pergalę rezultatu 36:31 (18:15).

 Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 9 įvarčius pelnę Karolis Grigas ir Vilius Juozaitis, Tadas Stankevičius prie pergalės pridėjo 8 įvarčius. Daugiausia ovacijų sulaukė 40-etį šventęs Alytaus komandos vartininkas Rytis Cipkus, atrėmęs net 33 proc. varžovų metimų. Vilniaus ekipai Vaidas Drevinskas pelnė 9 įvarčius, 7 įvarčius įmetė Martynas Žala, 6 kartus pasižymėjo Martynas Lapinskas. 
 Rezultatyviausių LRL rankininkų sąraše pirmauja HC „Vilniaus“ atakų lyderis Vaidas Drevinskas, pelnęs 51 įvartį. Antroje vietoje Alytaus ekipos lyderis Vilius Juozaitis su 48 įvarčiais, trečioje – Martynas Lapinskas iš HC „Vilniaus“.

Per 7 rungtynes 8 taškus surinkusi „Varsa-Stronglasas“ užima 4 vietą. Tiek pat rungtynių sužaidęs HC „Vilnius“ turi dviem taškais mažiau ir yra penktas. Alytaus klubas prisivijo LRL lyderių trejetą, kuris už alytiškius yra sužaidęs rungtynėmis mažiau. 8 taškus turi ir trečioje vietoje turintis Kauno „Granitas-Karys“. Antroje pozicijoje su 9 taškais po 6 rungtynių yra čempionės titulą ginanti Vilniaus VHC „Šviesa“. LRL lyderio Klaipėdos „Dragūno“ sąskaitoje – 11 taškų.


Kitas LRL turas prasidės po savaitės. Lapkričio 18 d. „Dragūnas“ priims HC „Vilnių“, o Vilniaus HC „Amber“ namuose susitiks su „Granitu-Kariu“. Lapkričio 22 d. „Šviesos“ rankininkai namuose egzaminuos Panevėžio „SC-RSSG-Grifą“.