Pirmąjį pralaimėjimą patyrusi „Amber“ vis tiek užsitikrino pirmąją vietą

Publikuota - 2021-03-26 Autorius - Tautvydas Kubilius

LRF I-ojoje lygoje ketvirtadienį paaiškėjo reguliaraus sezono nugalėtojai. Jais tapo pirmąjį pralaimėjimą sezone patyrusi Vilniaus HC „Amber“ ekipa.


 „Amber“ rankininkai užsitikrino pirmąją vietą – klubo nuotr.

Paskutiniosiose rungtynėse vilniečiai patyrė pirmą nesėkmę šiame sezone – jie namuose 24:25 (7:10) turėjo pripažinti kitos pirmenybių lyderės Klaipėdos „Viesulo-Dragūno“ ekipos pranašumą

Šis pralaimėjimas tenkino Vilniaus klubą, kadangi pirmąsias tarpusavio rungtynes Klaipėdoje „Amber“ laimėjo 34:32 ir abiem komandoms surinkus po vienodą pergalių skaičių, pirmi reguliariajame sezone liko „Amber“ rankininkai.

Pirmoji vieta Vilniaus klubui atvėrė kelią tiesiai į pirmenybių pusfinalį, kuriame jie susitiks su Šalčininkų raj. „Sokol“ ir Klaipėdos „CSC Telecom-Mėmelio“ poros nugalėtoju.

„Viesulo-Dragūno“ rankininkai, likę antroje vietoje, ketvirtfinalyje turės dviejų rungtynių serijoje varžytis su Varėnos „Ūlos“ ekipa, užėmusia 7 vietą.

Lemiamame mače dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone Vilniaus komandoje rezultatyviausias buvo Romas Aukštikalnis, pelnęs 7 įvarčius, Jovydas Jurašius pridėjo 5, Laurynas Pacevičius – 3. Klaipėdiečiams po 4 įvarčius įmetė Rokas Palskys, Ignas Savičius, Ramojus Mažrimas, po 3 pridėjo Tomas Valentukevičius ir Orestas Biknius.

Jau dabar aišku, kad ketvirtfinalyje „Viesulas-Dragūnas“ susitiks su „Ūla“,  „Molėtai“ su Pasvalio „Kurana“, o „Sokol“ su „CSC Telecom-Mėmeliu“. Vėliau keturios stipriausios komandos susitiks finalo ketverto etape, o jame vietą jau turi „Amber“.