Pirmoje rankinio lygoje jaunių rinktinė skolą „Mėmeliui“ grąžino su kaupu

Publikuota - 2021-10-10 Autorius - Viktoras Kesminas

Šeštadienį 10 įvarčių skirtumu „Mėmelio-CSC Telecom“ rankininkams pralaimėjusi Lietuvos jaunių rinktinė klaipėdiečius įveikė 13 įvarčių persvara.

Pirmąsias rungtynių minutes „Mėmelio-CSC Telecom“ rankininkai pradėjo užtikrinčiau, tačiau greitai neteko savo persvaros. Jaunių rinktinė dviem sėkmingomis serijomis nuo Klaipėdos rankininkų atitolo net 9 įvarčiais (13:4). Pirmąjį kėlinį rinktinė baigė pirmaudama rezultatu 14:7.

Antrajame kėlinyje jaunių rinktinė sparčiai tolo ir greitai rungtynių pabaiga tebuvo formalumas. Nors kėlinio pabaigoje „Mėmelio“ rankininkams įvarčiai krito lengviau, tačiau 10 įvarčių deficito ištirpdyti nepavyko. Rungtynes rezultatu 32:19 laimėjo jaunių rinktinė.

Lietuvos jaunių rinktinės gretose išsiskyrė Rapolas Valadka su Šarūnu Avdejenkovu - po 5, ir Gustas Rinkevičius - 4.

Klaipėdos „Mėmelio-CSC Telecom“ komandoje daugiausia įvarčių pelnė Eimantas Simonaitis - 6 ir Aivaras Ramanauskas - 4 (2 iš 7 m).