Rankinio lygos šeštadienis: raudonos ir mėlyna kortelės Utenoje ir „Grifo“ staigmena Vilniuje

Publikuota - 2021-11-13 Autorius - Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje šeštadienį vyko 2 kovos. HC „Utena“ priėmė RK „Šiaulių“ rankininkus, o sostinėje HC „Amber“ susigrūmė su Panevėžio „SC-RSSG-Grifu“.

Žaidėjus teko raminti kortelėmis

Utenoje šiauliečiai rungtynes pradėjo sėkmingai ir iki kėlinio antros pusės susikrovė 8 įvarčių persvarą (12:4). Tačiau maždaug tuo metu uteniškių kantrybė pradėjo sekti ir antro kėlinio pradžioje į konfliktą įsivėlė uteniškis Eivinas Vaikutis ir šiaulietis Tomas Baliutavičius. Žaidėjų konfliktą teisėjai įvertino 2 minučių pašalinimu Tomui ir mėlyna kortele Eivinui.

Tačiau tai nebuvo paskutinės parodytos kortelės - paskutinę rungtynių minutę raudonas korteles prieš savo akis išvydo ir šiauliečiai Rokas Lesčinskas bei Rokas Zdanavičius. Nepaisant pastangų, rungtynių metu Utenos rankininkams nepavyko pavyti šiauliečių ir rungtynės baigėsi pastarųjų pergale (32:27).

HC „Utena“ gretose pasižymėjo Mantas Zabulis - 10 (5 iš 7 m), Mantas Meduneckis - 6 bei Dovydas Vitkus su Kasparu Ubeika - po 3.

RK „Šiauliai“ komandoje daugiausia įvarčių pelnė Tomas Baliutavičius - 8 (1 iš 7 m), Mindaugas Nakvosas - 6 ir Gedvinas Jocas, Samuelis Sinušas bei Rokas Zdanavičius - po 5.

„Amber“ neįvertino „Grifo“

Nors rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai ir pirmavo „Amber“ rankininkai, pirmojo kėlinio antroje pusėje „Grifas“ atkarpoa 7:0 sėkmingai pavijo ir aplenkė aikštelės šeimininkus. Po tokio akibrokšto sostinės rankininkai užbaigė pirmąjį kėlinį ir pradėjo antrąjį atkarpomis 4:0 ir susigrąžino persvarą.

Pamoką išmokę „Amber“ rankininkai iki rungtynių pabaigos arčiau panevėžiečių neprisileido ir jau buvo susikrovę 8 įvarčių persvarą. Vis dėlto paskutinėmis minutėmis „Grifas“ vėl sparčiai ištirpdė šį skirtumą iki 4 įvarčių, bet to laimėjimui, žinoma, neužteko. Rungtynes rezultatu 30:26 laimėjo Vilniaus HC „Amber“ rankininkai.

Vilniaus HC „Amber“ gretose sirgalius įvarčiais džiugino Laurynas Pacevičius 7 (4 iš 7 m), Matas Aukštikalnis - 6 ir Romas Aukštikalnis - 4.

Panevėžio „Grifo“ komandoje išsiskyrė Evaldas Vėta - 6, Titas Janušonis - 5 (1 iš 7 m) ir Paulius Linkevičius - 4.

Artimiausios LRL rungtynės vyks sekmadienį. Garliavoje „Kauno Ąžuolas“ priims Šalčininkų r. „Sokol“ rankininkus.