Rankinio šeštadienis: pirmoji „Grifo" pergalė ir trileris Vilniuje

Publikuota - 2021-10-02 Autorius - Viktoras Kesminas

Iš „Grifo“ nagų pergalės išplėšti nepavyko

Užtikrintai rungtynes pradėję panevėžiečiai pirmam kėliniui įpusėjus persvėrė rezultatą savo pusėn ir visų rungtynių metu jį išlaikė. Antrojo kėlinio pradžioje „Molėtai“ įstengė pavojingai priartėti, tačiau rezultato persverti savo pusėn nepavyko - rungtynes rezultatu 37:34 (22:18) laimėjo Panevėžio „Grifas“.

Panevėžio „Grifo“ gretose pasižymėjo Petras Očikas - 9, Titas Janušonis - 6 (1 iš 7 m) ir Evaldas Vėta - 5.

HC „Molėtai“ gretose išsiskyrė žaidžiantysis treneris Mindaugas Agurkis - 10 (2 iš 7 m), Eivydas Semėnas 7 (1 iš 7 m) bei Augustinas Diktoras su Jūriu Aganausku - po 5.

„Šiauliai“ Šalčininkų rankininkams šansų nepaliko

Nors pirmojo kėlinio viduryje Šalčininkų r. „Sokol“ rankininkams pavyko persverti rezultatą (10:11), tačiau neilgam. Po šio šalto dušo „Šiaulių“ rankininkai sparčiai įsiveržė į priekį ir arčiau nei 5 įvarčiais priešininkų nebeprisileido. Rungtynės baigėsi užtikrinta RK „Šiauliai“ pergale 46:37 (21:15).

RK „Šiauliai“ komandos gretose pasižymėjo Aivaras Budrys - 8, Justas Mielenis - 7 ir Gedvinas Jocas - 7 (1 iš 7 m).

Šalčininkų r. „Sokol“ komandoje daugiausia įvarčių įmetė Artur Šibeko - 13, Adrej Gaiduk - 9 (2 iš 7 m) ir Mantas Urvikis - 8 (1 iš 7 m).
Nervų karą Vilniuje laimėjo HC „Amber“

Ko gero, įdomiausia šeštadienio kova vyko Vilniuje, kur „Amber“ susigrūmė su „Kauno Ąžuolu“.
Rungtynes užtikrinčiau pradėjęs „Kauno Ąžuolas“ neįstengė išlaikyti persvaros ir greitai buvo pavytas ir aplenktas namų komandos. Antrojo kėlinio laikui einant į pabaigą kauniečiai dar kartą perėmė žaidimą į savo rankas, tačiau „Amber“ pavyko vėl susigrąžinti persvarą ir iki rungtynių pabaigos jos nebeatiduoti priešininkams: 30:29 (15:14).

Vilniaus HC „Amber“ gretose labiausiai matomi buvo Tadas Tumosas - 7, Romas Aukštikalnis - 5 (1 iš 7 m) ir Laurynas Pacevičius (2 iš 7 m).
„Kauno Ąžuolo“ gretose išsiskyrė Arminas Stankūnas - 10, ir Vilius Juozaitis su Mantu Sturonu - po 6.

Artimiausios rungtynės vyks spalio 3-ąją, sekmadienį. Tuomet HC „Utena“ namuose priims Klaipėdos  „Dragūno-Viesulo“ rankininkus.