Šeštadienis rankinio lygoje: „Sokol“ iškovojo užtikrintą pergalę išvykoje

Publikuota - 2021-11-27 Autorius - Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje šeštadienį vyko vienerios rungtynės - Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ priėmė Šalčininkų r. „Sokol“ rankininkus.

Kėlinį svečiai pradėjo užtikrintai ir jam įsibėgėjus jau pirmavo 5 įvarčiais (8:3). Nors priešininkus klaipėdiečiai pasivyti bandė, tačiau to padaryti nepavyko. Antrajame kėlinyje komandas vienu metu skyrė vos 3 įvarčiai, tačiau labiau pavyti varžovų klaipėdiečiams nepavyko. Šalčininkų rajono rankininkai padidino atotrūkį ir pergalę šventė rezultatu 35:25.

Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ komandoje sirgalius įvarčiais džiugino Orestas Biknius ir Edvinas Bručkus - po 7 (1 iš 7 m).

Šalčininkų r. „Sokol“ gretose pasižymėjo Mantas Urvikis - 10 ir Modestas Adomėnas - 9.

Artimiausios LRL rungtynės vyks gruodžio 11 d. HC „Utena“ priims HC „Molėtus“, uostamiestyje „Dragūnas-Viesulas“ susigrums su „Kauno Ąžuolu“, RK „Šiauliai“ patikrins Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ pasiruošimą, o sostinėje HC „Amber“ priims Šalčininkų r. „Sokol“ rankininkus.