Startavo pimoji lyga: „Mėmelis – CSC Telecom“ pergalę šventė Kaune, „Ūla“ - Vilniuje

Publikuota - 2021-10-03 Autorius - Viktoras Kesminas

Sekmadienį prasidėjo ir pirmosios lygos kovos. Šį sezoną lygoje žais 6 komandos, kurių trys geriausios pateks į atkrintamąsias rungtynes kartu su penkiomis už geriausio pagrindinės lygos trejetuko ribos likusiomis komandomis.

Klaipėdos HC „Mėmelis – CSC Telecom“ be vargo įveikė „Gają“
Kaune intrigos išvengta, galingai pradėję klaipėdiečiai visą rungtynių laiką tik didino pranašumą ir be intrigos laimėjo rezultatu 35:21 (17:10)

Kauno „Gajos“ komandoje išsiskyrė Gustas Rinkevičius - 6 ir Domas Rinkevičius - 5
Klaipėdos HC „Mėmelis – CSC Telecom““ gretose daugiausiai įvarčių pelnė Gediminas Vaitkus su Aivaras Ramanauskas - po 8 bei Justinas Riauba su Justu Totūraičiu - po 6.

„Ūla“ išsivežė pergalę

Varėnos „Ūlos“ rankininkai užtikrintai pradėjo kovą prieš Vilniaus HC „Amber/ SM „Tauras“ rankininkus ir stabiliai pirmaudami užbaigė pirmąjį kėlinį. Antrąjame kėlinyje dzūkai sužaidė puikią atkarpą, kuri leido nuo priešininkų atitolti net 12 įvarčių. Nors aikštelės šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti šią persvarą, tačiau laiko tam nebeužteko. Pergalę rezultatu 31:23 (16:11) šventė Varėnos „Ūla“

HC „Amber“/SM „Tauras“ pasižymėjo Doris Kerpiškis - 5, Domantas Ivanauskas, Šarūnas Avdejenkovas, Pijus Gatelis ir Eivydas Bagdonavičius - po 3.
Varėnos „Ūlos“ gretose daugiausiai įvarčių pelnė Klaidas Stoškus - 7, Rapolas Valadka - 7 (2 iš 7 m) ir Lukas Sužiedelis - 5.

Artimiausios pirmos lygos kovos vyks Klaipėdoje. Ten šeštadienį ir sekmadienį dukart susitiks Lietuvos jaunių rinktinė ir „Mėmelis“