Trylika M.Voskresenskajos įvarčių principiniame mūšyje nukalė pergalę garliavietėms

Publikuota - 2021-11-08 Autorius - Tautvydas Kubilius

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) savaitgalį vyko principinis mūšis tarp Kauno raj. „Cascados-HC Garliavos SM“ ir Kauno „ACME-Žalgirio“ ekipų.

 M.Voskresenskaja pelnė 13 įvarčių – LRF nuotr.

Susitikimą geriau pradėjo Garliavos merginos, kurios sužaidus 10 minučių pirmavo 4 įvarčiais (8:4), o įpusėjus kėliniui šalies čempionių persvara šoktelėjo ir iki 5 – 11:6. Jau pirmoje susitikimo dalyje Garliavos komandoje ryškiai spindėjo kairiarankė Mantė Voskresenskaja, kurios vedama čempionių ekipa per pirmąjį kėlinį susikūrė 4 įvarčių persvarą – 19:15.

Po pertraukos garliaviečių persvara dar labiau šoktelėjo (25:16), tačiau tuomet Antano Skarbaliaus auklėtinės ėmė artėti ir mažinti atsilikimą. Įpusėjus antrajam kėliniui po tikslaus Ramunės Poškutės metimo ekipas skyrė jau tik 3 įvarčiai 22:25. Vis tik lemiamą varžovių šturmą Garliavos komanda atlaikė ir šventė pergalę – 35:30.

Fantastiškas rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė M.Voskresenskaja, kuri pelnė net 13 įvarčių. Daug prie pergalės prisidėjo ir vartininkė Skirmantė Gečaitė, atlaikiusi 19 varžovių metimų iš 46 bandymų (41 proc.).

Geriausiai joms talkino Karolina Sparnauskaitė, įmetusi 9 įvarčius, Kamilė Bušaitė pridėjo 6, Vakarė Petrėtytė, Džoana Šiaučiūnaitė, Goda Bernackaitė – po 2, Augustina Zalensaitė – 1.

„ACME-Žalgirio“ ekipoje Audinga Kniubaitė, surinkusi 11 įvarčių, Lena Schleupen pridėjo 9, Viltė Lubytė – 4, Ramunė Poškutė – 3, Deimantė Burbaitė – 2, Karolina Čekuolytė – 1.

Net keturios šių rungtynių žaidėjos pateko į geriausių turo rankininkių septintuką. Žalgirietės A.Kniubaitė (įžaidėja) ir L.Schleupen (kairysis pusiau kraštas) bei garliavietės M.Voskresenskaja (dešinys pusiau kraštas) ir S.Gečaitė (vartininkė). Turo septintuke taip pat atsidūrė dragūnietės Samanta Klovaitė (dešinys pusiau kraštas) ir Eliza Klapčiukaitė (linija) bei Šiaulių SC „Dubysos“ žaidėja Rugilė Bendikaitė (dešinys kraštas).

Šiuo metu moterų lygoje pirmauja dvi sostinės ekipos „Eglė“ ir SM „Tauras“, kurios laimėjo visus 3 žaistus susitikimus, po 2 pergales turi „ACME-Žalgiris“, „Cascada-HC Garliava SM“ ir „Viesulo SC-Dragūnas“, o pergalių dar neiškovojo SK „Molėtai“ ir Utenos DSC.