„Ūla“ ir HC „Amber“/SM„Tauras“ įsitvirtino pirmos lygos turnyro lentelės viršuje

Publikuota - 2021-12-12 Autorius - Viktoras Kesminas

Sekmadienį pirmoje lygoje vyko dvejos rungtynės. Varėnos „Ūla“ susirėmė su Pasvalio „Kurana SM“, o Klaipėdoje „Mėmelis-CSC Telecom“ priėmė Vilniaus HC „Amber“/ SC „Tauras“ rankininkus.

„Ūla“ žengia be pralaimėjimų

Nuo pirmųjų akimirkų pasvaliečiai perėmė iniciatyvą ir greitai susikrovė persvarą (3:0, 6:1), bet atkakliai žaisdami Varėnos rankininkai įstengė išlyginti rezultatą (11:11). Antrojo kėlinio viduryje „Ūla“ perėmė iniciatyvą, tačiau vėl greitai turėjo vytis priešininkus. Rungtynių pabaigoje rezultatas vėl buvo lygus (22:22). Paskutines minutes „Ūla“ sužaidė užtikrinčiau ir įstengė atsiplėšti bei išlaikyti persvarą - 29:27.

Varėnos „Ūloje“ daugiausia įvarčių pelnė Lukas Sužiedėlis ir Rapolas Valadka - po 7.

Pasvalio „Kurana SM“ gretose išsiskyrė Eimantas Špokavičius ir Rolandas Indrašiūnas - po 6.

Užtikrintai pradėję vilniečiai vos išsaugojo pergalę

Uostamiestyje „Mėmelis-CSC Telecom“ rungtynes pradėjo dideliais rūpesčiais. Svečiai iš sostinės greitai išsiveržė į priekį (7:2). Šį penkių įvarčių persvara išsilaikė didžiąją rungtynių dalį, tačiau antroje rungtynių pusėje klaipėdiečiams pavyko išlyginti rezultatą. Tokią staigmeną gavę „Amber“/„Tauras“ rankininkai dar kartą išsiveržė į priekį (24:20) ir šįkart aikštelės šeimininkams pasivyti jau nebepavyko - rezultatu 29:27 pergalę šventė vilniečiai.

„Mėmelis-CSC Telecom“ komandoje daugiausiai įvarčių pelnė Justas Totūraitis - 8 (2 iš 6 m) ir Gediminas Vaitkus su Kęstučiu Kremeriu - po 6.

HC „Amber“/SM „Tauras“ komandoje daugiausiai kartų sėkmingai į vartus kamuolį pasiuntė Romas Aukštikalnis - 6 ir Matas Aukštikalnis su Romu Kerpiškiu - po 5.