„Varsa-Stronglasas“ antrą kartą įveikė kauniečius ir žengė į ketvirtfinalį

Publikuota - 2021-10-30 Autorius - Tautvydas Kubilius

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės aštuntfinalio barjerą įveikė Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rankininkai, kurie ir antrosiose serijos rungtynėse 35:28 (16:15) nugalėjo „Kauno Ąžuolo“ ekipą.

 Alytaus klubas žengė į kitą etapą – „Varsa“ nuotr.

Pirmąsias serijos rungtynes išvykoje alytiškiai buvo laimėję 33:30, tad prieš atsakomąją kovą namuose turėjo 3 įvarčių rezervą.

Susitikimas Alytuje prasidėjo nerezultatyviai ir sužaidus pusę kėlinio svečiai turėjo įvarčio pranašumą – 7:6. Pirmą sykį 2 įvarčių persvarą pirmoje rungtynių dalyje 27 susitikimo minutę įgijo šeimininkai (15:13), tačiau kauniečiai netrukus rezultatą išlygino – 15:15. Prieš pat pertrauką „Varsą-Stronglasą“ į priekį išvedė Nedas Buronko – 16:15.

Kaip ir pirmosiose tarpusavio rungtynėse alytiškių pranašumas išryškėjo antroje susitikimo dalyje. Sužaidus 10 minučių po pertraukos šeimininkai jau pirmavo 4 įvarčiais – 23:19. Nors kauniečiams buvo pavykę priartėti iki 2 įvarčių skirtumo (25:27), tačiau rungtynių pabaigoje tikslesni vėl buvo Alytaus komandos žaidėjai – 35:28.

Nugalėtojus į pergalę vedė Nedas Buronko, pelnęs 9 įvarčius, Žygimantas Micevičius pridėjo 6, Rokas Lastauskas – 5, Gabrielius Civinskas – 4, Tadas Stankevičius, Tautvydas Petrušauskas ir Gintautas Adamkevičius – po 3, Remigijus Čepulis ir Simonas Babarskas – po 1.

Kauno ekipai Arminas Stankūnas įmetė 9 įvarčius, Martynas Stumbra pelnė 5, Ernestas Milius, Aurimas Balčiūnas, Vilius Juozaitis – po 3, Kristupas Kručas, Edvinas Balčiūnas, Ignotas Vazinskas – po 1.

Varžovus ketvirtfinalio etape Alytaus rankininkai sužinos po burtų traukimo ceremonijos.