Lietuvos čempionėmis tapo lemiamas finalo rungtynes laimėjusios „Žalgirio“ rankininkės
„Šviesos“ ir „Granito“ rankininkų finalo dvikovoje vėl prireikė pratęsimo 2022-05-25 Viktoras Kesminas

Neįtikėtinai atkakliai klostosi Lietuvos rankinio lygos finalas, kuriame kovoja čempionų titulą ginantys Vilniaus „Šviesos“ rankininkai ir reguliariojo sezono nugalėtojas Kauno „Granitas-Karys“. Bronzos medalius iškovojo Klaipėdos „Dragūnas“.

Lietuvos rankinio lygoje 5 vietą užėmė Kauno „Ąžuolo“ rankininkai 2022-05-22 Viktoras Kesminas

Dar dvi komandos išsidalijo vietas Lietuvos rankinio lygoje. Dėl 5 vietos kovojo HC „Vilnius“ ir Kauno „Ąžuolo“ komandos.

Pirmose Lietuvos rankinio lygos finalo rungtynėse prireikė pratęsimo 2022-05-21 Viktoras Kesminas

Neįtikėtinai dramatiška ir permaininga kova prasidėjo Lietuvos rankinio lygos finalas. Serijoje iki trijų pergalių dėl aukso kovoja čempionų titulą ginantys Vilniaus „Šviesos“ rankininkai ir reguliariojo sezono nugalėtojas Kauno „Granitas-Karys“.

Lietuvos čempionato finalo serijoje į priekį vėl išsiveržė „Žalgirio“ rankininkės 2022-05-19 Viktoras Kesminas

Lietuvos moterų rankinio lygos finale Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkėms liko vienas žingsnis iki čempionių titulo. Žalgirietės trečiose finalo serijos rungtynėse nugalėjo Vilniaus „Eglę“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

„Granitas“ po 10 metų pertraukos prasibrovė į rankinio lygos finalą 2022-05-18 Viktoras Kesminas

Po nepriklausomybės atkūrimo net 17 kartų Lietuvos čempionu tapęs Kauno „Granitas-Karys“ po dešimtmečio pertraukos grįžo į Lietuvos rankinio lygos finalą. Finalo serijoje iki trijų pergalių „Granitas“ susitiks su Lietuvos čempionės titulą ginančia Vilniaus „Šviesa“.

Lietuvos rankinio lygoje dėl 5 vietos kovos Kauno „Ąžuolas“ ir HC „Vilnius“ 2022-05-16 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje įpusėjo kovos dėl 5-8 vietų. Dėl 5 pozicijos susigrums HC „Vilnius“ ir Kauno „Ąžuolas“. Dėl 7 vietos rungtyniaus Vilniaus „Amber“ ir Panevėžio „SC-RSSG Grifas“.

„Eglės“ rankininkės išlygino finalo serijos rezultatą, bronzą laimėjo „Garliava“ 2022-05-15 Viktoras Kesminas

Lietuvos moterų rankinio lygos finalo serijos rezultatas tapo lygus 1:1. Antrose finalo serijos iki trijų pergalių rungtynėse Vilniaus „Eglės“ rankininkės minimalia persvara 33:32 įveikė Kauno „ACME-Žalgirio“ komandą ir atsirevanšavo už pralaimėjimą Kaune

Čempionų titulą ginantys „Šviesos“ rankininkai pirmieji pateko į LRL finalą 2022-05-14 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje paaiškėjo pirmasis finalo dalyvis. Čempionų titulą ginantys Vilniaus „Šviesos“ rankininkai ir antrose pusfinalio serijos rungtynėse nugalėjo vicečempionę Alytaus „Varsą“. Tuo tarpu kitame pusfinalyje prireiks lemiamų trečiųjų serijos rungtynių.

HC „Vilnius“ dukart nugalėjo Panevėžio komandą ir žais dėl 5 vietos 2022-05-14 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje įsibėgėja kovos dėl 5-8 vietų. Dėl 5 vietos kovos HC „Vilnius“, kuris ir atsakomosiose rungtynėse nugalėjo Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ komandą.

Finalo seriją „Žalgirio“ rankininkės pradėjo sunkia pergale prieš „Eglę“ 2022-05-12 Viktoras Kesminas

Lietuvos moterų rankinio lygoje prasidėjo finalo kovos. Serijoje iki trijų pergalių susitinka reguliariojo sezono nugalėtojas Kauno „ACME-Žalgiris“ ir antrą vietą reguliariajame sezone užėmusi Vilniaus „Eglė“.