Lietuvos rinktinės lyderė Aušra Arciševskaja: „Privalome pateisinti favoričių vardą“
Lietuvos rankinio lygoje – rezultatyvumo rekordai ir dramatiškas sostinės derbis 2024-02-22 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygos turas pasižymėjo net dviem rezultatyvumo rekordais ir atkakliomis kovomis Vilniaus derbyje bei kovoje dėl trečios vietos reguliariajame sezone.

Kataro klubą treniruojantis Gintaras Savukynas: tvarkaraštis gali sukliudyti grįžti į Lietuvos rinktinę 2024-02-21 Viktoras Kesminas

Lietuvos vyrų rankinio rinktinės trenerį Gintarą Savukyną karjera nubloškė į egzotinį kraštą. Ne vienos Europos šalies rankinio klubus treniravęs ir ne vieną sezoną EHF Čempionų lygoje dirbęs lietuvis dabar kovoja dėl prestižinių trofėjų Azijos žemyne.

Lietuvos rinktinės kapitonas sužaidė geriausias sezono rungtynes Prancūzijos lygoje 2024-02-20 Viktoras Kesminas

Savaitinėje apžvalgoje – kaip sekėsi užsienio klubuose rungtyniaujantiems Lietuvos rankininkams ir rankininkėms

Sostinė nebuvo svetinga Lietuvos rankinio lygos lyderiams 2024-02-17 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje staigmenas pateikė Vilniaus klubai. HC „Vilnius“ ir Vilniaus „Amber“ atėmė taškus iš turnyrinės lentelės viršuje esančių komandų. Aukšta gaida su komanda atsisveikino „Amber“ ekipą treniravęs legendinis šalies rankininkas, su Lietuvos rinktine pasaulio ir Europos čempionatuose dalyvavęs Gintautas Vilaniškis.

Lietuvos moterų rankinio lygos lyderė Vilniaus „Eglė“ padidino persvarą prieš persekiotojas 2024-02-17 Viktoras Kesminas

Lietuvos moterų rankinio lygoje intriga išlieka iki pat paskutinio reguliariojo sezono turo. Tik paskutiniame ture paaiškės dvi pirmąsias vietas užimsiančios ir tiesioginius kelialapius į pusfinalį iškovosiančios komandos.

Paskelbta Lietuvos moterų rankinio rinktinės sudėtis Europos čempionato atrankos kovoms 2024-02-16 Viktoras Kesminas

Lietuvos moterų rankinio rinktinė pratęs kovą dėl kelialapio į 2024 m. Europos čempionatą. Lietuvos rankininkių laukia du iš eilės susitikimai su Azerbaidžano rinktine. Pirmos rungtynės vyks vasario 28 d. Baku, antros – kovo 3 d. Vilniuje, „Avia Solutions Group“ arenoje. Prieš rungtynes paskelbtas Lietuvos rinktinės žaidėjų sąrašas.

Sunki trauma išvedė iš rikiuotės Lenkijoje rungtyniaujantį Deividą Virbauską 2024-02-13 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankininkui Deividui Virbauskui sezonas baigėsi anksčiau laiko. „Azoty Pulawy“ komandai atstovaujančiam lietuviui Lenkijos čempionato rungtynėse trūko Achilo sausgyslė. Sunkią traumą D. Virbauskas patyrė vasario 7 d. vykusiame susitikime su „Kwidzev“ ekipa.

Lietuvos rankinio lygos lyderių ir autsaiderių dvikovoje pakartoti rezultatyvumo rekordai 2024-02-11 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje pergales šventė namuose žaidusios ir aukštesnes vietas turnyrinėje lentelėje užimančios komandos. Net du šio sezono rezultatyvumo rekordai buvo užfiksuoti Klaipėdoje, kur lygos lyderiai „Dragūno“ rankininkai priėmė autsaiderį Panevėžio „SC-RSSG-Grifą“.

Vilniaus derbį laimėjusios „Eglės“ rankininkės tapo vienvaldėmis LMRL lyderėmis 2024-02-11 Viktoras Kesminas

Intriguojantis sostinės derbis, pasikeitusios lyderės ir revanšai už pralaimėjimus prieš savaitę vykusiame Lietuvos taurės turnyro pusfinalyje – taip klostėsi Lietuvos moterų rankinio lygos 8 turas.

Lietuvos rankinio federacijos taurės finale – Klaipėdos „Dragūno“ triumfas 2024-02-04 Viktoras Kesminas

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkų ir Kauno „Žalgirio“ rankininkių pergalėmis baigėsi Utenoje vykęs Lietuvos rankinio federacijos taurės turnyro finalo ketvertas. Tiek „Dragūnas“, tiek ir „Žalgiris“ taurės turnyro nugalėtojais tapo po dvejų metų pertraukos.